Arama sonuçları: *

1. amdsaolsun

kaliteli ev interneti paketi önerir misiniz??

Kaliteli evi için paket önerir misiniz? ve bir de alt yapımı nasıl sorgulatabilirmisiniz
  2. amdsaolsun

192.168.1.1 "ERR_CONNECTION_REFUSED" hatası

Aboneliğinle alakası varsa müşteri hizmetlerini arayınca internetini yapıyorlar ben interneti bi ara kullanamamıştım yani bir yere giremiyordum müşteri hizmetlerini aradım telefonuma bi dosya attılar internet ayarlarımı yaptılar sonra baktım internet yokmuş o yüzden giremiyormuşum fakirlik işte...
  3. amdsaolsun

Bursa Yıldırım internet sağlayıcı önerisi

Mahallendekilere sorabilirsin buradan rahat orada oturan bulamayabilirsiniz
  4. amdsaolsun

Yardım Hangi Internet sağlayıcısına geçmeliyim?

Lolde 13 ping iyiymiş
  5. amdsaolsun

TürkTelekom kulanıyom kötümü? herkes kötü diyo

Oturduğun yere göre değişir forumdaki kişilerin neler yaşadıkları ile ders almak için bence sadice müşteri hizmetleri ile olan sıkıntılar dan ders çıkarmalıyız herkesin alt yapısı farklı mesela bizim köyde doğru düzgün bi bimcell çekiyor biz onu kullanıyoruz ara sıra köye gittiğimiz için aynı...
  6. amdsaolsun

Türk telekom'u tüketici mahkemesine vereceğim!

Bruh moment öyle bir andır ki 3 aydır DSL ışığım sarı yanıyor, müşteri hizmetlerini aradığımda modem kaynaklı olduğunu, modem şirketini aramamı söylediler ancak modemde kendilerinin.
  7. amdsaolsun

Türk Telekom Bizleri Dolandırıyor.

Konu dışı olucak ama bimcell iyi be ev interneti yok ama türktelekom alt yapısı olmasına rağmen bence iyi paket fiyatları filan (mobil için ev için internetleri yok) ben şahsen kullanıyorum hem salla kazandan geliyor hem de bimcell uygun bence he herkese göre değişir ama bizim köyde neredeyse bi...
  8. amdsaolsun

Virüslü E-Postalarda Sunucu Nasıl Zarar Görmüyor?

Belki bilerek virüs istiyoruz kendi yaptığımız virüs işe yarıyormu diye nereden bilecekler
  9. amdsaolsun

Öneri Hangi Altyapı daha iyidir

Bence kendi altyapındaki en iyi si kimse onu tercih et herkesin altyapısı başka ve kendicalt yapısına göre öneriliyor
Top Bottom