Arama sonuçları: *

1. ananas_suyu

hogwarts legacy 360 TL

2.el konusuna açman gerek burda reklam yasak.
  2. ananas_suyu

🔥İndirim Dying Light 1 ve Dying Light 2 dahil paket 183TL!

İki oyunuda tavsiye ederim. Hikâye açısından çok iyi olmasalarda oynanış açısından iki oyunda çok tatminkar.
  3. ananas_suyu

Cyberpunk 2077 mi phantom libertymi

Yok değil. Keşke olsa
  4. ananas_suyu

Cyberpunk 2077 mi phantom libertymi

DLC o sace ekstra oyunun devamı. Onu alırsan oyun gelmez
  5. ananas_suyu

Epic games dying light 2 nekadar

Kupon da var. O kopunu nasıl ekliyorsun bilmiyorum epic gamesten parayla bişey almadım
  6. ananas_suyu

Düşmez daha fazla zaten çıktığında en baba 175tl oluyordu indirim ile steamde zamsız halı onun üstüne 2 zam yedi
  7. ananas_suyu

Naysla 226tl ye geliyor
  8. ananas_suyu

Mafia Definitive Edition 1,2,3

1 en iyisi 2 biraz olmamış yani 1 den çok farklı 2. Oyun fizik çatışma anlamında felan kötü değil ama bir mafia oynuna gidicek bir fizik motoru değil
  9. ananas_suyu

BF 2042 Mİ BF 5 Mİ?FİYAT OLARAK AYNİLAR

Eğer bf seviyorsan bence ikiside alınır zaten call of duyt serisi fena zam yedi bf serisinin yiyip yemicegi belli değil al derim ben indirimde varken
  10. ananas_suyu

BF 2042 Mİ BF 5 Mİ?FİYAT OLARAK AYNİLAR

Bf 2042 yi aldım yeni 2 günde 10 saat oynadım açıkçası güzel. O eski problemleri nerdeyse kalkmış. Sace birkere bug geldi. ondada silahım gözükmüyordu. Oynanış olarak ise. Bf 1re oranla biraz daha yavaş geldi bana. Ancak oyun içi çatışma denklemesi felsn daha oturaklı 1re oranla. Ama 1 kadar...
  11. ananas_suyu

Steam yaz indirimleri korku oyunu önerisi

Devour. pacifty. ghost wacher
  12. ananas_suyu

❌İndirim Bitti! Steam yaz indirimi tavsiyeleri

Project zombi paketi var birtane onu alana dying light 2 de veriyor paket 150 TL mi neydi oda güzel fiyat tavsiye ederim
  13. ananas_suyu

f1 manager 23 alınır mı

Formula da direksiyon ağır kalmazmı biraz klavye daha iyi gibi
  14. ananas_suyu

Ana Konu Steam Yaz İndirimleri Başladı! (Nays ile %20 Cashback Var)

Bütçe Max 400 TL Sizce sepet nasıl ekle veya çıkar dediniz bişey varmı
  15. ananas_suyu

Sizce RUST Alınır mı?

O oyunu öğrenemeden tadını çıkaramazsın internete solo oynayan elemanları izleyin zevkli olduğunu görürsünüz
  16. ananas_suyu

Sizce RUST Alınır mı?

Bilader senin kaç saatin var. Oyunda kaçtane Real arkadaşları ile oynayan adam gördün Allah aşkına
  17. ananas_suyu

Sizce RUST Alınır mı?

Vay rust oynanmıyor diyenler hayatında hiç rust oynamışmı rustu oynayan oyuncuların tamamı oyun içi birbiriyle tanışıp oynayan kişiler insanlar klanlara ekiplere yeni üyeler arıyor bulamıyorlar. Oyunun solosu ayrı bı zevkli ayrıca
  18. ananas_suyu

FIFA 2023 sizce alınır mı

7 aylık game Lassa denk geliyor fifanın fiyatı ankxa game pass zamlanırsa zaten şuan 30tl en kötü 50tl olur öylede mantıklı olmaz
  19. ananas_suyu

FIFA 2023 sizce alınır mı

FIFA 2023 sizce alınır mı? şuan 210tl nays ve envanterdeki kasaları satsam 140 oluyor. çok futbol oyunu oynayan birisi değilim sace Kariyer modu hoşuma gidiyor bu para degermi sizce bide FIFA 2023 alınca 2024 transferleri vb olmicak dimi yani bu sezon bitti denile bilir 2023 alıpta eski kadrolar...
Top Bottom