Arama sonuçları: *

1. A

Apple watch 41 vs 45 mm

45 tabii ki. 45 kullanıyorum bende
  2. A

Kargoyu dağıtan adam ile önceden iletişime geçme

kuryenin bilgilerini paylaşmıor maalesef. evde olmayacaksanız da komşuya bırak seçeneği ya da teslim şubesinden alacağım seçeneğini seçebbilirsin
  3. A

Steam Deck alınır mı?

ne olursa olsun rog ally.
  4. A

Sistemimin ederi ne kadar?

bu zamana kadar hep winodows kullandım. ve ağır apple fanıyımdır. son model telefonu son model kulaklığı tableti ne varsa hepsini kullanıyorum. 3 ay önce paramla gittim birtane macbook m2 pro aldım. abi kendimi kandırdım 1 ay falan alışamadım edemedim kafayı yedim yazılım okuyorum python...
  5. A

www.randomoyun.com dolandırıcıdır.

bence hepimiz yorum yapıp hortlatmalı. ve konu sahibinin şikayetvara falan yazması lazım.
  6. A

Kaliteli 3in1 Wireless Şarj Önerisi

bütçem sınırsız aslında. fakat bu tarz bir ürüne 1500 liradan fazla vermek istemem açıkçası
  7. A

Kaliteli 3in1 Wireless Şarj Önerisi

Merhaba görseldeki gibi bir ürüne ihtiyacım var fakat cihazlarımın hızlı şarj olması benim için önemli sanırım yüksek watt oranına sahip bir ürüne ihtiyacım var önerileriniz varsa alabilirim. Cihazlarım: iPhone 14 Pro Max, Apple Watch Ultra, AirPods Pro 2. nesil.
  8. A

Bu sitelerden hangisi orijinali

Domain alan adı sorgulaması yaptığınız zaman bile bu ortaya çıkıyor. sertifikalar bile bunu zaten size sağlıyor. iki site arasındaki destek ekibi mail adresleri bile bunu gösteriyor. açık açık turkey olduğu çok belli.
  9. A

Bu sitelerden hangisi orijinali

jomaturkey orjinal olan.
  10. A

Formaciim.com güvenilir midir?

kendisi sormuş gücenilir mi diye
  11. A

Gamermarkt Bakiyem Yüklenmedi

Merhaba 700 lira bakiye yükledim papara kartım ile. para çekildi hesabımdan ama bakiyem yüklenmedi gece 4 gibi. bende destek talebi açtım ve whatsappdan yazdım halen görmediler. halledebilirler değil mi ? daha önce yaşayan oldu mu ?
  12. A

Formaciim.com güvenilir midir?

gücenilir
  13. A

Pazarama güvenilir mi??

Evet satıcı pazarama ise daha çok güvenilir :D
  14. A

1500TL Powerbank önerisi

1500 Liraya kadar alabileceğim en büyük ve en kaliteli powerbank nedir ? (İphone 14 pro max + M2 Macbook + İpad 10. nesil vs. için kullanılacak)
  15. A

!!di̇kkat!! Sahi̇bi̇nden Yeni̇ Dolandiricilik Yöntemi̇ !!!

Sen halen buralarda kudurmaya devam ediyor musun canım oğluşum ? ben sana demedim mi bir daha buralara girmek yok her yorumunda linç yiyip uzaklaştırma almaktan sıkılmadın mı sen ? bu arada makroyla çekmedim ama sen makrosunu bile anca alırsın :D ses yapma sen rezil süprüntü seni de gördük 62...
  16. A

boyum 1.75 değil 1.83 ayrıca da animeci zargananın tekisin kaybol bence buradan başarısız terkedilmiş sevilmeyen insan
  17. A

peki kankacım kendini geliştirip hayatında bir amaç uğruna yaşayıp cidden zargana vücudundan vazgeçip gerçek dünya başarılarını edindiğin zaman tekrar paslaşım mucks
  18. A

Kaç tane yazılım mühendisi aylık 40 bin lira geliri olan köylü gördün be boş zargana hayatsız başarısız terk edilmiş çoçuk ?
  19. A

rüya olup olmadığını aynı kadraja ikinizi sokup kanıtlayabirlirm
  20. A

Yurt içi kargom bugün gelir mi ?

Merhabalar dün gece saat 12 de yola çıktı gece. istanbuldan malatyaya gelecek macbookum. bugün saat 6 ya kadar şubeye gelir mi ? çünkü tahmini teslimat yarın gözüküyor şuan taşımada gözküyor ürün daha güncellenmediği için acaba 5 6 gibi şubeye gitsem sizce gelmiş olur mu ? ben gelmiş olur diye...
Top Bottom