Arama sonuçları: *

1. A

Technopat YENİ RTX 3070 SİSTEM

aynen ben sistemimi da forumdaki indirim haberlerinden topladım mesela 😅
  2. A

Technopat YENİ RTX 3070 SİSTEM

anakart kaliteli bu arada
  3. A

Çözüldü✓ I9 12900f RTX 3070 Tİ beraber 750 W ye yeter mi?

gta5 ultra girmezsen yeter ekran kartı ve cpu çok güç çektiği durumlarda yetmeyebilir 850 al bence
  4. A

Pc Mi̇ Satmali Miyim?

2.el 3060 alabilirsin ama bende satmanı önermem
  5. A

haqqus 2 Yeni Sistem Çıktı 13.999TL

amogus 1664042100 şeyi çok merak ediyorum işlemci 5500 mü 5600 mü
  6. A

DA'nın yeni tanıttığı sistemi yarın alacağım

sana neden yanlış bilgilendirme uyarısı verildi .d
  7. A

Pc hocasi yeni sistem rx 6600 12 k

işlemci düşük kalmış
  8. A

pc mi satarsam daha iyisini alabilir miyim?

sakın satmayın hocam o paraya çok iyi sistemler çıkıyor ama yetişemezseniz para elinizde patlıcak. bütçeyi 15k yapıp 6700xt alabilirsiniz belki ama üstüne para koyma şansınız yoksa o işlere hiç bulaşmayın 1663917368 hocam belki ölü kartları kastetmiştir mesela sarı sitede 6-6.5k'ya garantili...
  9. A

İnventus Ürün Kutularının Yollanmaması

ilk defa görüyorum knk normalde hazır sistemin her parçasının ayrı ayrı kutusunu yollarlar ara bi sor bence
  10. A

İnventus Ürün Kutularının Yollanmaması

2.el olma olasılığı yok ama aşırı saçma normalde kutuları yollamak zorundalar sistemde oem yazıyor muydu bu arada
  11. A

abdullah abi neden f/p sistem yapmaya küstü ?

hiçbişey firmalardan yediğimiz kazığın üstünü örtemez 100 liraya ürettiği şeyi 200'e satsa kâr diyelim 200'de vergi 200'de ürünü geliştiren kişilere verilen maaşlar ama bu şeyler akıl almaz fiyatlara satılıyor malesef adamlar zaten kaça satarsa satsın almak zorundayız bu arada her bir mekanik...
  12. A

abdullah abi neden f/p sistem yapmaya küstü ?

hocam 3060'lı sistemi 7k'ya bile satsa firmalar her türlü kâr etcek 100-200 stokluğuna ettiği kârı düşürseler hallolur aslında. 300-400 liraya ürettikleri şeyleri binlerce liraya satıyorlar her türlü ellerine para geçcek yani
  13. A

HaQQuS'un sistemini beğendiniz mi?

ram kutusuna düştüm
  14. A

Haqqus HB3 alınır mı?

orası kırık mı anlamadım tam
  15. A

12.000 TL ye kadar hazır sistem önerisi

2060 + 12100f iyi olur bence bekle da'dan bu fiyatta güzel bi sistem bekliyorum
  16. A

ModArt sistemi alamayanlar

kendileri alamayınca pc hocası modart falan dolandırıcı oluyor bunlara göre alan alıyor ağlamanın anlamı yok bencede
  17. A

MODARTIN forumda banlanmasını talep ediyorum

hep alamayanlar itiraz ediyor böyle pc hocasınada aynısı yapıldı öylesine sepete ekledim alınabiliyor demekki sorun sende modarta laf atmanın anlamı yok
Top Bottom