Arama sonuçları: *

1. A

dinoraptzor.org virüsü

bende bu sorun yok ama merak ettim rez
  2. A

Ücretsiz Antivirüs Önerisi

aynen arkada 1gb ram yiyolar boşu boşuna
  3. A

Bulunamayan Virüs Var Mıdır?

kaspersky önermiyorum deneme sürümü bitince sürekli windowsa mesaj gönderiyor her gönderdiğinde oyundan atıyor windows defender yeterli 1660919697 hocam genelde bilgisayarcılar çakma windows kuruyor eğer sağ altta windowsu etkinleştirin yazısı yoksa arkadaş şüphelenmekte haklı olabilir...
  4. A

Bulunamayan Virüs Var Mıdır?

düşük ihtimal zaten virüslü olma ihtimali olan dosyaları windows açmana izin vermez götürdüğün bilgisayarcı yinede açtıysa bulaşmış olabilir. bulaşma ihtimali düşük + sıradan virüsler windows defenderda bulunur diye biliyorum hayattaki bütün şanssızlığını kullanmadıysan kafaya takma. için rahat...
  5. A

Bilgisayar virüsü ile ilgili bir kaç soru

zaten virüs bulaşcak dosyaları windows açtırtmıyor
  6. A

o zaman bilmiyorum hocam bahsettiğiniz şeyler sürücü hatalarındada oluyor. oyunda bugdan kastın görüntü 1-2 saniye kasıyor seslerde 1-2 saniye daha hızlı oluyorsa sürücüleri kontrol etmekte fayda var yoksa bilgim yok bilen birilerini sormanız daha iyi
  7. A

hocam sürücü kaynaklı olduğu bile kesin değil eğer görüntüyle birlikte seslerde buga giriyorsa sürücüleriniz çökmüştür. bilgisayarın açılış ekranında anakart markası yazarken ekranda titreşme oluyor mu? Amd software adrenalin edition Nvidia geforce experience
  8. A

sağ tık en yukarısı 🙂
  9. A

sürücüleri kontrol et çökertmiş olabilirsin
  10. A

dosya boyutlarındaki değişimden anlaşılabilir mesela içinde resimlerinin olduğu 700mb dosya var ama hiç resim yüklemediğin halde 702mb olduysa o dosyada virus var ve resimlere erişebiliyor demek. windows defender ile tararsan sıkıntı çıkacağını sanmıyorum zaten virüs bulaşma ihtimali olan...
Top Bottom