Arama sonuçları: *

1. A

Yardım 16mbps den 35mbps geçiş, VDSL yanmıyor

seni daha umutsuzluğa kapındırmak istemem ama senin iş en iyi ihtimal 1 hafta içinde olur gibime geliyor eğer tanıdık bulursan daha da hızlandırırsın işleri yoksa zor mesela benim üniversite için taşındığım aparta interneti 1 yıl geçmesine rağmen bağlamadılar ki her şey hazırdı gidip bizzat...
  2. A

Yardım 16mbps den 35mbps geçiş, VDSL yanmıyor

maalesef türktelekom ekipleri gelmediği sürece senin yapacağın bir şey yok ki türk telekom ekibi genelde önce kendi müşterileri ile alakalı sorunlar ile ilgilenir sonra diğer firmaların sorunları ile ilgilenir
  3. A

eve kadar fiberde hangi firmayı tercih etmeliyim

tsol ? kablonet yok bulunduğum yerde maalesef 1631656235 öncelikle verdiğin bilgi için teşekkürler konuyu açarken bahsetiğim gibi eve kadar fiber var ondan pek hız sorunu yaşamam gibi geliyor fakat başka nedenlerden kaynaklı bir sorun yaşadığım zaman yaşadığım yerdeki türktelekom saha ekibine...
  4. A

açıkçası fiyat anlamında biraz daha pahalı geldi ve üniversitelerin durumu net olmadığı için 12 ay sözleşme pekte mantıklı değil o yüzden umarım bir sorun yaşmayız umudu ile türknet bağlatma kararı aldık arkadaşımla ama tekrardan yorumunuzda belirtiğiniz fikir için teşekkürler
  5. A

çogu kişi önermmiyor ondan korkular var ister istemez birde bir sorunda ugraşamak zahmetli olacagı için teredütler var siz kulanıyormusunuz türknet
  6. A

ögrenciyim arkadaşımla aparta çıkacağız çıktığımız apartada eve kadar fiber var (türktelekom kurmuş fiberi) sizce hangi firmayı tercih edersek pişman olmayız kablo net yok o yüzden kablo net dışındaki firmalardan hangisi daha iyi olur ve sorun çıkarmaz şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara...
  7. A

Türk Telekom Türkiye Cumhuriyeti Kanunu Umursamadı

denetim yok bir şey yok adamlara kafalarına göre fiyat koyup indiriyorlar artı interneti bağlatıp bağlatmamada onların elinde benim zamanım kaldığım aparta her şey hazır olmasına ragmen hatta yan binamda hiper olmasına ragmen boş portta var bu arada bunların yanında internet bağlamadılar...
  8. A

altyapım fiber gösteriyor ama fiber gibi değil

yeni bir şehre taşındım ve burdaki evdeki altayapı türktelekomun sayfasında aratığımda fiber gösteriyor ama internetim fiber gibi değil önceki evimde hipernet vardı ve hiç bir sorun yaşamıyordum hatta pc den paketim 16 olmasına rağmen 17 alıyor pingimde hiç olmuyordu ama şuan taşındığım yerde...
  9. A

Fiber Altyapı Sokakta var Binaya Nasıl gelir?

yan binanda varsa sokakta da vardır onu gidip konuşman gerek müşteri hizmetleriyle mesela benimde altyapım hiper destekliyordu ama bana adsl paket üzerinden hız verdikleri için berabatı şuan paket olarak 16 kulanıyorum sıfır sorun
  10. A

Yardım Upload hızının ping ile alakası var mı?

bu videoda anlatıyor tek tek
  11. A

Yardım Upload hızının ping ile alakası var mı?

dns adresini değiştirerekte bu sorundan kurtula bilisin ping konusunda bende işe yaradı açıkçası
  12. A

Yardım internet hızları aynı değil (pc ve telefon )

bu arada tek sorun hız onun dışında ping durumu yok
  13. A

Yardım internet hızları aynı değil (pc ve telefon )

başlıktada belirtidiğim gib bu sorunla karşılaşıyorum bu sorunu şöyle anlatıyım internet hızım 16 mbps kablo çekmiştim kablo ile aldığım hız 9 mbps civarı iken telefondan 15 mbps civarı bir hız alıyorum sizce sorun kablo ile alakalı mı yoksa benim pc de bir ayar mı yapmam NOT : Bir ara...
Top Bottom