Arama sonuçları: *

• Users: atachu
  • In Eğlence
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. atachu

Şırınga ile top şişer mi ?

şırınga havayı iğnenin içinden çektiği için içinden çektiğin havayı geri üflersin içine. şişer diyenler ne kafayla diyor acaba
  2. atachu

Kep töreninde şahsıma hangi müzik çalınmalı?

goradan goraya iniş isimli soundtrack yada ansi balavida slowed reverb
  3. atachu

Spotify Özetinizi Paylaşın!

fotoyu bulmaya üşendim ama 87 bin dakikam vardı bu sene. 2022 de 100k yı geçmek hedefim
  4. atachu

Sıradaki çizim ne olsun ?

bunu karakalem deneyelim bakalım aklıma yattı baya bu 1630952398 realistik çizemiyorum yorumun için saol gelişirsem belki bi gün onu çizicek seviyeye gelirim
  5. atachu

o kadar realistik çizemiyorum ama miles moralesi çizmek çok mantıklı geldi animasyon filmindeki halini. fikir için saol
  6. atachu

arkadaşlar bilen bilir ara sıra çizdiğim şeyleri atıyordum foruma. en son çizimim dark souls 3 ten pontiff bundan sonra ne çizebilirim önerilerinizi ve çizim hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum
  7. atachu

+18 filme bilet almak

ikiniz 18 yaşındaysa iki bilet alın girin sonra bi arkadaşınız bileti alıp dışarı çıksın birini içeri soksun sonra sen çık biletle dışarı diğer arkadaşını içeri sok veya kaçak girin cinemaximumda bilet kontrolü olmuyor ve anormal pahalı
  8. atachu

Tuttu tutmadı oynuyoruz!

tuttu (200 saat formulam var viraja 100 le girmeye çalışınca olanlar oldu haliyle .d ) alttakinin en sevdiği oyun valorant
  9. atachu

Neden Herkes Profil Fotoğrafına Vadaa Koyuyor

berbat çizilmiş rick astleye daha çok benziyor
  10. atachu

Ajdar vs Elanur Troll değil

ajdarın şarkıları komik ama ajdar gördüğüm en karaktersiz insanlardan birisi
  11. atachu

Tuttu Tutmadı Oyunu.

tutmadı alttaki ateist
  12. atachu

Öneri SPOTİFY TAKİPLEŞME ETKİNLİĞİ

şöyle listelerimi fırlatayım şuraya https://open.spotify.com/playlist/4UaK1H4oO499CKhuYCxwYb?si=Wz--pQ5dRh-TNZKdmRPhDw https://open.spotify.com/playlist/3sZXvth2de4v9y6LEAPVOf?si=sp-4MbnCQRuSJngnnLXaDw https://open.spotify.com/playlist/60ppXif0vx7UslJsSgxOsa?si=An_XLragSWKxKMNjXuPDyg
  13. atachu

TheMarqE'yi Terleten Sorular #RöportajSerisi

(y)kabul ettim
  14. atachu

TheMarqE'yi Terleten Sorular #RöportajSerisi

Ata ! aka Crazy Scientist#3725
  15. atachu

Herkes Memleketini Yazsın, Kim Nereli?

bi insan niye şiveli yazar ki
  16. atachu

Türkiyemiz de en sevdiğiniz il ?

İzmir
  17. atachu

Kanlı para nasıl oynanır?

elinizi tamamen düz ve parmaklar birleşik avuç içi yukarı bakacak şekilde açıyosunuz. parayı havaya hoplatıp elinizi ters çevirip parayı herhangi iki parmağımızın arasına almaya çalışıyosunuz. parayı tutabilirseniz parmaklarınızla. elinizi yumruk yapıp serçe parmak aşağıda kalacak şekilde masaya...
  18. atachu

Sığır çaldı çantamı!

bende bu adamın numarası vardı arkadaşım bulmuştu bi şekilde banada vermişti. baya pp si falan aynıydı açıklamasında menajerinin bilgleri vs vardı
  19. atachu

Hadi tuttu tutmadı oynayalım

tutmadı (anime kızı. zero two diye gugılla)
  20. atachu

Disney+ 23 şubat da gelecek mi?

son 1 hafta bakalım gelecek mi ? 5 6 güne belli olur diye düşünüyorum gelecekse
Top Bottom