Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Bilgisayar fiyatları?

Bekleme al.
  2. bariskarali

Kargo Dağıtımları Kaça Kadar Sürüyor?

Şirkete göre değişir bana yurtiçi bir keresinde sivil bir arabayla aksam 9 gibi getirmişti :D
  3. bariskarali

firmalar kullanılıp iade edilmiş ürünleri "0" diye satıyorlarmı?

Genelde o tarz ürünleri teşhir olarak standlara koyuyorlar. Satarkende belirtmeleri lazım. Büyük firmalar Vatan vs yapıyor ama Hepsiburada n11 deki satıcılar iade aldıkları ürünü tekrardan gönderiyorlar bazen :D
  4. bariskarali

Sizce Ekran Kartı Fiyatları Daha Ne Kadar Artmaya Devam Eder

ETH düşmeden ekran kartı fiyatları düşmez.
  5. bariskarali

D&R internet sitesinden teknoloji alışverişi yapılır mı?

Güvenilir ve sağlam çalısıyorlar çok alışverişim oldu.
  6. bariskarali

İtopya TC İstiyor mu ?

TC yi fatura kesmek için mecbur vermen lazım. Eğer terör örgütlerine üyeliğin veya Kesinleşmiş mahkeme cezan yoksa bişe olmaz :D
  7. bariskarali

Sistem Kargoda Zarar Görür mü?

kargo geldiğinde kontrol etmeden alma. Kutularda darbe ezik yırtık falan onları kontrol et.
  8. bariskarali

Gaming gecesine harddisk gelir mi sizce ?

şans belki gelir ama genelde ssd geliyor.
  9. bariskarali

Gaming gecesine harddisk gelir mi sizce ?

ben daha önce çok rastlamadım. Gelirse de 2 veya 4 tb falan geliyor.
  10. bariskarali

ITOPYA'dan Alışveriş Yapılır mı?

İstanbuldaysan çok daha avantajlısın. Yapılır.
  11. bariskarali

Yardım Dolandırıldım 300 TL Gitti

Ah be kardeşim... Yıl 2021. :) Sağlık olsun artık yapacak bişe yok :D
  12. bariskarali

Profilo buzdolabı rafı 60*30 bir yerlerde var mı veya kırılan raf yerine neolur?

Bir yakınımın Samsung buzdolabının buzluk rafı kırılmıştı. Yetkili bayiye gidip fabrikasından getirtmişti. Sende deneyebilirsin.
  13. bariskarali

Hepsiburadadan aldığım ürünün iadesi hakkında

Gerek yok knk kodla beraber kargoya ver yolla.
  14. bariskarali

2.el bu ürünü alcam kullanan veya alan var mı?

Onlar otomatik mesajlar. Yani birisi ürün almış satıcı elinde olmadığı için iptal etmiş.
  15. bariskarali

Çözüldü✓ itopya da kaç taksit oluyor?

Alacağın ürünün altında taksit seçenekleri olur knk zaten. Buraya sormana gerek yok bunu.
  16. bariskarali

İkinci elden aldığım bisiklet denilen gibi çıkmadı.

Knk korkutmalık bişe yok ortada yani. Adamı arayıp şöyle yaparım böyle yaparım demekle olmaz. Eğer gerçekten haklı olduğunu düşünüyorsan al abini babanı yanına git. Ciddi Ciddi konuş. Riske atamam dersen ki aynı benim gibi. Ben babamı hayatta götürmem çünkü kesin mevzu çıkar. Eyvallah...
  17. bariskarali

knk maliye bakanı falan hikaye böylesi durumlarda. Diplomatik olarak iş değil bu. Hele adam bilerek çamura yatıyorsa ya eyvallah çekeceksin yada gerisi meçhul. Sonunu düşünen kahraman olamaz deyip adama arayıp ters konusacaksın. Veya ailende varsa o tip birisi. Abin olur çok yakının olur. Ama...
  18. bariskarali

Knk babam bu konuda biraz cahil diyebilirim. Konuşmayla anlasan tiplerden değil. Helede haklıysa. O yüzden ben kendim çözmeye bakardım. Parada çok büyük bir para değil. O yüzden çok uzatmazdım. Çünkü karşıdakinin insafında ve insiyatifinde. Candan önemli değil. Alıcının kontrol etmesi lazım...
Top Bottom