Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Bu devirde internette güvenle dolaşmak mümkün mü? (Rehber)

Ve sistem gereği kullanmak zorundayız.
  2. bariskarali

orası öyle ama herkesin bilgileri eşit fiyatta değil. Tabii ki önemli benim kişisel bilgilerim ama ne bilgiler var. :D 10k TL dediğin yurt dısında 1100 küsür dolar yapıyor. Ne iş adamlarının ne zenginlerin bilgileri kimlerin elinde... Ve herkes bunun farkında. Dijital ortamda hiçbirşeyi silemezsin.
  3. bariskarali

Kim ne derse desin. Şu güvenliği aldık. Şu gizliliği teminat veriyoruz. Mesela örnek verecek olursak. Olası bir savaş durumunda kimsenin bilgisi güvende değil. Senin benim kredi kartlarım önemli değil benim kartım 2k limitli :D Çalsalar napacaklar ama ne kartlar ne hesaplar var...
  4. bariskarali

Malwarebyte ömür boyu dijital lisans key alsam format atınca gider mi?

Normal de bende öyle biliyorum ama açıklamada ''Ürünü satın aldıktan sonra; ürünleri aktive etmek için kullanılacak kod size e-posta ile iletilecektir.'' yazıyor
  5. bariskarali

Malwarebyte ömür boyu dijital lisans key alsam format atınca gider mi?

Arkadaşlar sorum başlıkta bunu alsam https://www.hepsiburada.com/malwarebytes-anti-malware-premium-omur-boyu-1-pc-dijital-lisans-p-HBV000017TUM2?magaza=Lotus%20Bili%C5%9Fim format atınca gider mi? yoksa anakarta gömülür mü? Bazı windows keylerin anakarta gömüldüğünü biliyorum. Bu da aynı sistem mi?
  6. bariskarali

Bilinmeyen numaralardan mesaj gelme sorunu

Aynı sorun bende de var. Türkcelli bile aradım bana aylık bilmem kaç liraya bi engelleme sistemi önerdiler. Dedim bunu alırsam hiç glemeyecek mi. Yok yine gelecek ama siz istediğiniz anda engellecekiniz falan dedi. Bende kalsın dedim. Galiba numara değiştirmekten başka çare yok ona. Bende...
  7. bariskarali

Chat engine güvenilir mi?

Ben hiç denemedim ama çoğu kişi yapıyor. Sana da yapmamanı tavsiye ediyorum. :D Daha zevkli olur emek vererek aldığın arabaları sürmek.
Top Bottom