Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Yakın zamanda windows key aldınız mı?

Bunları bilmiyorum ama ben geçen yıl ePtt den almıstım 25 TL gibi bir fayatı vardı. Anakarta gömülüyor ve format atsan dahi otomatik şekilde kendini etkinleştiriyor.
  2. bariskarali

Excel'i en temiz ve bedava nereden indirebilirim?

Öğrenciyim. Geçen sene bişeyler demişlerdi şuralara mail atin bilmem ne falan diye de onu da hatırlayamadım :D sınıf grubuna sordum onlarda bilmiyor. Bu excelin deneme sürümü falan var mı? yani 1 aylık alıp kullanıp iptal ettirsek.
  3. bariskarali

Excel'i en temiz ve bedava nereden indirebilirim?

Arkadaşlar ödevlerim için kullanan lazım. Biraz bakındım ama çoğunda virüs var falan diyorlar. Sizin kullandığınız temiz indirdiğiniz yerlerin linklerini atabilirisniz.
  4. bariskarali

Bu işletim sistemi güvenilir mi

Kardeşim yapma etme bu kadar para vermene gerek yok. :D 1000 TL nedir. Microsofttan indir windowsu 30-40 TL ye orjinal key al. Kullan. Bende öyle kullanıyorum.
  5. bariskarali

windows 10 vs windows 7

Sistemin yeterliyse windows 10 kalman daha iyi.
  6. bariskarali

windows 10 a geçmeli miyim ?

sistemin 10 için yetersiz gelebilir. 8 e geçeceksende bence hiç geçme 7 de devam et.
  7. bariskarali

bilgasayar başlangıcına resim eklenebilir mi

Yapılır ama zor bir işlem. Mesela Unlost X diye bir sistem var. O pc acılırken bütün markaların logoları ve unlostun logosu da var. yapılabilir ama zor. Bilen birisine yaptır.
  8. bariskarali

windows 10 kurmak ne kadar sürer

Okuma yazması kaç ona bağlı. Bende 970 evo plus var mesela oraya sistem kurduğum zaman 10dk falan sürüyor.
  9. bariskarali

Duvar kağıdının değişmemesi

windows 8 mi sistemin?
  10. bariskarali

Edge'i nasıl google yapacağım

ayarlarda varsayılan tarayıcı falan olması lazım. Biraz kurcala bulursun.
  11. bariskarali

Ekran kaydı alabileceğim uygulama önerisi

ayar yapmadan olmaz reis. Youtubeye obs video kayıt ayarları yaz. Bit ayarı fps ayarı bilmem ne ayarı birsürü ayarı var. Bende tam bilmiyorum youtubeden bakarak deneye deneye yaptım. ayarlarını pc ne göre doğru yaptıktan sonra obs çok iyi.
  12. bariskarali

Ekran kaydı alabileceğim uygulama önerisi

obs ayarlarını nasıl yaptın? ben obsen çok güzel kayıt alıyorum.
  13. bariskarali

ssd windows kurulurmu ?

2012 ve sonrasına kuruluyor diye biliyorum. Ama çok detaylı bilmiyorum, yanlış bilgide vermeyim şöyle kurulur falan diye ama kuruluyor diye biliyorum.
  14. bariskarali

ssd windows kurulurmu ?

mac pro kaçıncı model?
Top Bottom