Arama sonuçları: *

1. bariskarali

En memnun kaldığınız ıss

:D Bilmiyorum ben bulmadım onlar söyledi bende tamam dedim.
  2. bariskarali

En memnun kaldığınız ıss

ttnet 50 dowland 8 upload 105 TL çokta memnunum. %97 sini alıyorum
  3. bariskarali

Hangi internet sağlayıcısı f/p ve stabil

Altyapı desteğine göre değişir bu. Bizim burda mesela ttnetin intrernet altyapısı en stabil calısan.
  4. bariskarali

Normalde 1 Upload Olan İnternetim 4-5 Arası Oldu

Sağlayıcını ara senden habersiz paket yükseltmiş olmasınlar :D Bende de bi ara kendi kendine paket düşürmüşlerdi. Uploadım 7 den 3 e düştü modem falan değiştridm hala aynı. Bi aradım paketim kendi kendine düşmüş.
  5. bariskarali

çok saçma ağır bir dowload indirme düşüşü var problem nedir ?

Bazı indirme siteleri bilerek düşük veriyor ki insanlar premium üyelik alsın. Sitedendir. Steam de dene orda da düşüse böyle sıknıtı hattadır.
  6. bariskarali

TTNet ile konuşsam interneti yavaşlatır mi

Bence sal adamı. İnterneti yavaşlatırsan daha çok küfür edip daha farklı işler yapabilir :D
  7. bariskarali

Turkcell Superonline Krallığı

Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü sözü geldi aklıma :D
  8. bariskarali

Türknete geçmelimiyim ?

Ben Adana da yaşıyorum 50 alıyorum kötü diyorum. 16 ya falan iyi diyorsun. Bence sizin orda çok daha iyidir. Altyapını falan bir sorgulat iyice bence.
  9. bariskarali

Türknete geçmelimiyim ?

Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mahalle de bile fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede...
  10. bariskarali

İnternet Sağlayıcısı Tercih İçin Yardım

yok valla yıllardır iyi benim bir sıknıtım yok kendileriyle :D Ama sizin yaşadığınız yer ile alaklalı bir altyapı sorunu olabilir.
  11. bariskarali

paketin ne? Ben 50mbps paket kullanıyorum 48 49 unu veriyor. uploadı fazla bile veriyor. :D normalde 5-6 geliyordu son zamanalrda 7-8 veriyor. :D
  12. bariskarali

ne gibi sorunlar var? merak ettim. :D
  13. bariskarali

Ben 10 yıldır ttnet kullanıyorum çok ta memnunum :D
  14. bariskarali

Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede...
  15. bariskarali

Hangi İSS yi seçmeliyim ?

hızları dediği gibi veriyorsa müşteri hizmetlerinden de memnunsa arkadasların deneyebilirsin.
  16. bariskarali

Hangi İSS yi seçmeliyim ?

Kardeşim internet sağlayıcısı öner diyenlere hep aynı cevabı veriyorum. İNternet altyapısı oturduğun yere göre değşiyor. Hatta Mhalle de biel fark ediyor. Ben Türktelekom kullanıyorum bulunduğum mahallede altyapı çok iyi Vaatettikleri hızın %95 ini çok rahat alıyorum düşmüyorda. Daha öncede...
  17. bariskarali

Fiber internete geçeceğim önerileriniz bekliyorum

50mbps fiber mi varmış? Ben vdsl de o kadar alıyom zaten. Ama fiberde türkcell çok iyi. Yani bizim burda iyi sizin orda nasıldır bilmem.
  18. bariskarali

TürkTelekom İnternet Sizce İyi mi? Kullananlar Memnun mu? (ANKET)

Bizim burda türknet çok kötü. İnternet gidince muhattap yok. Twitterdan yazıyorsun ne zaman dönerlerse :D Onlarda zaten ttnete yönlendiriyor arızayı. Bir keresinde ttnet çi bi abi geldi söve söve tamir ediyordu :D
  19. bariskarali

ben 50mbps e 105 veriom knk nasıl öyle bişe oluyor? :D
  20. bariskarali

tahhütten istediğin zaman para ödemeden ayrılabilirsin. Bunu ben değil Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu söylüyor :D
Top Bottom