Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Şampiyon Adana Demirspor Süper Ligte!

26 yıl hasretten sonra tekrardan süper ligteyiz! Hayırlı uğurlu olsun. :D
  2. bariskarali

Beşiktaş puan kaybeder mi?

Kaybedebilir. Karagümrükten ümitliyim ben.
  3. bariskarali

2020-21 Sezonu şampiyonu Beşiktaş

ne yapacam şimdi bjk şampiyon oldu diye senle mi tartışacam :D Banane knk şampiyonluktan primmi alıyorum. Kim olursa olsun ben futbolu zevk aldığım için izliyorum. :D
  4. bariskarali

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Flaş Açıklamaları!

Yargı Mod:on yapmış adam :D
  5. bariskarali

2020-21 Sezonu şampiyonu Beşiktaş

Bu lig daha sürer. Nereye şampion oluyor :D Geçen hafta gitti şampiyonluk diyorlardı.
  6. bariskarali

Türkiye vs Letonya 3-3

İşte takım böyle maçlarda oynamalı arkadaşlar. Ben takımımız hazır değil dediğimde herkes beni linçliyordu. Mozambiği getirsen 3-0 öndeyken savunma yapar ve alan kapatır. Önemli olan 3-3 gibi skolarlarda ilerde iş yapabilmek.
  7. bariskarali

Türkiye 4-2 Hollanda

Güzel kazandık ama, oynadığımız futbol pek te içimi açmadı. 1. gol zaten şansa geldi burak bile inanmadı. Birisi penaltı. Diğerleride Tamamen bireysel yetenek golleri. Takım da bir sistem göremedim. Yani kanat oyunumu oynuyoruz dikine koşu oyunumu , uzun pas oyunumu?, beklerin ileriye...
  8. bariskarali

Sizce Futbolda En Büyük Sıkıntı Nerede?

Alt yapı yok ve futbolu futbol adamları yönetmiyor.
  9. bariskarali

Beşiktaş vs fenerbahce

bakacağızz :D bu maç çok farklı olacak. Zaten kazanırsa bjk h.o şampiyonluk o yüzden önemli bir maç.
  10. bariskarali

Beşiktaş vs fenerbahce

Bu maç kapalı kutu. Fenerbahçe 3 te atabilir 5 te yiyebilir :D Fenerbahçe dışarda Çok fena oynuyor.
  11. bariskarali

Derbide hangi takımı destekleyeceksiniz?

ahaha :D :D
  12. bariskarali

önceden kaleciydim kalecilikten sıkıldım stoper olabilirmiyim

Olabilirsin. Yeter ki çalış iste. Bunun örnekleri çok. Bale sol bekti mesela :) Şimdi sağ açık forvet.
  13. bariskarali

Fenerbahçe şampiyon olabilir mi ?

Hey allahım ya deplasmanda yenip evinde yenemiyor :D şaka gibi :) :) :)
  14. bariskarali

Fenerbahçe VS Beşiktaş

Bakalımm işte bu maçlarda belli olacak oyuncu kalitesi. Bekliyoruz nasıl bir oyun oynanacak :D
  15. bariskarali

Fenerbahçe VS Beşiktaş

Fenerbahçe son hafta ki performansıyla iyi bir izlenim bıraktı. + olarak kendi evinde. Ama her nekadar bu sene deplasman da iyi performans gösteriyor olması falan baya karışık bir durum o. Beşiktaşın son dönem performansı ve bireysel oyuncu performansı gerçekten çok iyi. O yüzden feneri favori...
  16. bariskarali

Fenerbahçe VS Beşiktaş

Arkadaşlar eğer bu iki takım arasında Başakşehir favori diyen varsa ağır fanatik ve yanlı bir taraftardır. Beşiktaş şuanda gayet formda tam aksine Başakşehir de formsuz. Beşiktaş favoridir bence. Ama Kolay maç olmayacağı aşikar. Maçın gidişatına göre değişebilir bu durum. ( Fenerbahçeliyim)
  17. bariskarali

Trabzonspor - Fenerbahçe Arasındaki Nefret Neden?

yazık valla hala belgelerle tescillenmiştir diyorsun :D Trabzon ŞL ye fenerbahçe katılamadığı için katıldı. Şampiyon sayıldığı için değil. Direk katılan 1 takım olacaktı 1. olamadığına göre direk 2. katıldı. Benim en yakın arkadaşım hasta Trabzonsporlu aram gayet iyi aklı başında Trabzonlular...
  18. bariskarali

Fenerbahçe o dönemde Fetö tarafından yapılan bir kumpasla dava açıldığı için. Ve Kulup başkanını Fetö'nün yalan belgeleriyle içeriye attıkları için Uefa dedi ki Benim Turnuvalarıma katılamazsın çünkü hakkında bir sürü şeyler söyleniyor ve daha dava devam ediyor. Aklan öyle gel. Ceza aldı...
  19. bariskarali

Buna hala şike davası diyormusun gerçekten. :) Fenerbahçe Trabzon falan umrumda değil. Hiçbir takımı tutup desteklemiyorum. Yakın takip ediyorum ama fanatik olarak bir takım tutumuyorum ama maçları izlerim. Buna hala şike diyebiliyormusun? :) Sadece meraktan soruyorum.
  20. bariskarali

Sizce ülkemizde oynayan en genç yerli yetenek

Ozan Kabak ve Halil Dervişoğlunu beğeniyorum ben
Top Bottom