Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Meslek Liseleri O Kadar kötü mü?

Meslek lisesini verimli geçirirsen. Çok daha iyi. Benim arkadaşım Marma Üniversitesi Elektrik Elektronik mühendisliğine gitti.
  2. bariskarali

Arkadaşlar liesede 5 zayıf derse geçiliyor mu?

Benim zamanımda dil anlatım dersini verdiğinde ortalamanda 50 üstü ise her türlü geçiyordun.
  3. bariskarali

6 haftada yks bir şeyler olur mu

Sana bağlı. Hiç çalısmayıp 300 bine giren var. :D
  4. bariskarali

3 haftada lgsye çalışılır mı?

Konu eksilterek temelinde iyi ise çalısılır tabii ki.
  5. bariskarali

Hayattaki yaşama gayeniz nedir?

İlk önce iyi bir insan ve iyi bir kul olmaya çalışıyorum. Gerisi zaten bir şekilde yürüyor. İlerde de çok çok büyük hedefim yok. Ailemi mutlu bir şekilde geçindirecek kadar bir işim olsa yeter.
  6. bariskarali

Hangi Yabancı Dil Öğrenmeliyim

İngilizce öğrenirsen zaten dünyanın her yerinde anlaşırsın. Sonra almanca, Fransızca ve italyanca öğrenirsin.
  7. bariskarali

Ütopya Konu Tavsiyesi Lazım (Felsefe)

Benim kafamda ki en ütopik olay. Dünyada herkesin eşit bir şekilde yaşaması. Bununla ilgili otursam kitap yazarım :D
  8. bariskarali

Online Derste Yoklama Alınması

Ülkemizde bir cezası olmadan insanlar kendi sorumluluklarını yerine getirmediği için öğretmenlerimiz de katılım düşmesin diye böyle bir yola başvuruyorlar. İngiltere de öğretmen 5 dk yayını geç açınca öğretmeni şikayet ediyorlar. Bizim burda da yoklama alması yasal mı diye soruluyor :D
  9. bariskarali

KHO sözelden alım mı yapacak?

KHO sözelden alman.
  10. bariskarali

Ödev için yardim....

Bu video da biraz detaylı anlatmış sanki. Biraz da sen araştırırsan cümleleri arttırırsın
  11. bariskarali

Ayt toplu deneme önerisi

Seviyen ne durumda bilmiyorum ama karekök adamdır.
  12. bariskarali

Cumhurbaşkanı neden eğitim hakkında bir şeyden bahsetmedi ?

Pc yi kısım kısım topladım. Sıra tam ekran kartına gelid piyasa allak bullak oldu. :D Şimdilik beklemedeyim. Yakın zamanda değişitrecem insallah. Ama şöyle söyleyim ben 1050ti den da suanlık memnunum. Oynadığım oyunlar PUBG csgo fifa tarzı oyunlar onlarıda rahatlıkla yüksek ayarlarda oynuyorum...
  13. bariskarali

Cumhurbaşkanı neden eğitim hakkında bir şeyden bahsetmedi ?

Yeni bir gelişme olmadığı için.
  14. bariskarali

Tarih içinde piyasaya sürülen değişik bilgisayar tipleri nelerdir?

Soruyu biraz açabilirmisin? Yani neye göre değişik?
  15. bariskarali

Gittiğim dershaneden verim alamıyorum hala gitmeli miyim?

Hayırlısı olsun ozaman dostum. Kendini nasıl iyi hissediyorsan o yoldan git.
  16. bariskarali

ozaman senin psikolojik durumunla alakalı o reis :) Kendini motive etmeye çalış. Bence dershane iyi kullanılırsa çok verimli oluyor.
  17. bariskarali

Bende tam tersi dershaneden verim almıştım gittiğim senelerde. Bana daha disiplinli ve herkes ders dinlemek için geldiği için daha iyi geliyordu. Bizim okul pek iyi bir okul değildi. Ama senin durumun farklı. Dershanedeki diğer arkadasların ne diyor bu duruma ? senin gibi düşünen var mı?
  18. bariskarali

TYT için kitap önerir misiniz?

Kişiden kişiye farklı ya bu konu. Ben mesela Matematikte aperatif ve karekök seviyorum. Edebiyetta limit çok iyi. Tarihte fdd . Türkçede hız vs. vs. vs. Dersten derse kişiden kişiye değişir bence.
  19. bariskarali

Okullar açıldı okuldaki ilk günüm : D

çok sürmez zaten 1-2 haftaya geri kapanır :)
  20. bariskarali

Ortaokuldan lise ' ye geçiş hakkında korkularım var :(

liseden üniye geçerken neyse de. İlkokul arkadaşlarını falan özlemene gerek yok zaten %99 uyla bidaha konusmayacaksın :D Lise iyidir. Lise adamdır. En iyi arkadaslıklar Hep liseden kalmadır.
Top Bottom