Arama sonuçları: *

1. berkay secocoo

youtube hatası yardım edin

Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (Oynatma kimliği: n0Zq_fcja1m0Ohlf) bu hatayı alıyorum f5 cekince video acılıyoy sebebi nedir acaba 2 3 gündür böyle hata alıyorum
  2. berkay secocoo

lol de fare dropu chat kasma sorunu geç algılama sorunu yardım

lolde fare dropu yiyorum fpsim 150 net ama fare dropı yiyorum chat kasıyor büyüleri geç algılıyor mesela w'ye basıyorum 3 saniye sonra algılıyor ltfn yardım gencler işlemci:intel pentium g860 3.00ghz ram:4gb ram :anakart asus ph 61 M LE ekran kartı: asus 9500 gt 1 gb harddisk 500 gb yardım edin...
  3. berkay secocoo

Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor, sebebi ne olabilir?

sistem ısınyor mu acaba ısınınca kapanır bilgisayar ama bu sorun bence ekran kartındadır diye düşünüyorum
  4. berkay secocoo

Gta 5 i kütüphanede tutup indirmessek epic games oyun hala kalır mı acaba

pc'im kaldırmaz deme gta 5 fazla bilgim olmazda oyun kaldırır mı kaldıramaz mı diye sistem özellikleri intel pentium g860 3.00ghz 4gb ram asus 9500 gt 1 gb ekran kartı 500 gb harddisk
  5. berkay secocoo

Gta 5 i kütüphanede tutup indirmessek epic games oyun hala kalır mı acaba

gençler gta 5 bedava iken epic gamesten aldım su an kütüphanede duruyor ve şey duydum en az 2 saat oynamamız gerekişyormus benimde pc kötü oldugu için indirmedim kütüphanede duruyor oyun bir süre sonra gider mi acaba 5 6 ay sonra daha iyi pc alcam onun için bedava iken almıstım
  6. berkay secocoo

W10 sürüm 2004 gözüküyor ama 2004 yeni özellikleri yok

microsoft sitesinden indirim w10 pro yu ama orjinal değil galiba
  7. berkay secocoo

W10 sürüm 2004 gözüküyor ama 2004 yeni özellikleri yok

gençler pc'im w10 pro 2004 güncellmesini yaptım güncellem yapmazdım pek fazla ama bu güncellemyi duyunca yaptım 2004 sürümü yüklendi olarak gözüküyor ama sürümümde 2004 ama yeni özellikler yok 2 gündür bu konunun nedenini bulamadım yardım eder misiniz
  8. berkay secocoo

W10 2004 sürümü indirdim ama hata yardım

tm tteşekürler cünkü sürüm 2004 gözüküyor
  9. berkay secocoo

W10 2004 sürümü indirdim ama hata yardım

w10 sürüm 2004 gösteriyor ama özellikler gelmemiş arkadaşlar
  10. berkay secocoo

W10 Geçme diyen arkadaslar buyrun gelin

oyun perfonmasın cok iyi 1591137890 abicim 2 hafta sonra kasarsa benden size mouse bak cekiliş yaparım mouse dagıtırım
  11. berkay secocoo

konu kitlendi bitti olay kaanck diye birisi falan kasar dedi
  12. berkay secocoo

w10 gecme dediler 500gb harddisk ile kasar dediler pc 1 2 dkda acılır dediler pc 30 saniyede acılıyor ve w10 hızlı yanlıs bilgi vermeyelim lütfen:)
  13. berkay secocoo

W10 geçme harddisk windows 10 'a geçilir mi oylamaya katılın

benimki masaüstüde asırı yavas olmaz bence 1591122307 kac gb harddiskle kurdun sen w10
  14. berkay secocoo

hım knkm yani bu harrdisk ile kac saniye veya kac saaate acılır pc su an windows8.1proda 15 16 saniyede acılıyor
  15. berkay secocoo

yukarda bak 1591122125 sey dicem ama 10 yıllık laptoplar 500gb harddisk ile w10 geçiyor bide onların laptop benim masaüstü 8 yıllık
  16. berkay secocoo

oylamaya katılın bakalım harddisk ile w10'a geçilir harddisk 7200rpm
  17. berkay secocoo

Oyuna girerken kasadan ses

o zmn normal knkm oyuna girerken fanlar yükseliyor daha iyi perfonmasn verir oyunda sıkıntı etme sıkıntı olmaz bence
  18. berkay secocoo

Oyuna girerken kasadan ses

oyun acılırken fanlar sana daha iyi bir sey veriyordur daha iyi oynaman daha seri oynaman için hızlı calısıyordur dsostum bir sıkıntı cıkcagını sanmıyorum
Top Bottom