Arama sonuçları: *

1. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Evet fakat 16u2 olanı. Denedim fakat olmadı.
  2. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Evet fakat 16u2 olanı.
  3. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Youtube de mustafa soydaş diye bir kanal var çok abonesi yok ama kesinlike çok açık bir şekilde anlatıyor. Öneririm 1654974473 Mümkünse bir video atabilir misiniz sabahtan beri arıyorum bir şey yapabildiğim yok :(
  4. bilinmeyen_kullanıcı

Arduino Com Gözükmüyor

Arkadaşlar 16u2 arduino uno var. Takıyorum fakat bilinmeyen aygıt diyor. Com görmediği içinde atmel flip'ten işlem yapamıyorum. Önceden kullandığım bir arduino. Unojoy var içinde aslında pc joystick olarak görüyor direksiyon seti için kullanmıştım bir zamanlar. Lütfen yardımcı olun.
  5. bilinmeyen_kullanıcı

Yazılımdan, Algoritmadan, Bilişim Dersinden Anlayan Bakabilir Mi?

Hocanın mailini kopyala yapıştır yaptım direkt :/
  6. bilinmeyen_kullanıcı

Yazılımdan, Algoritmadan, Bilişim Dersinden Anlayan Bakabilir Mi?

Arkadaşlar 9. sınıfta okuyorum. Bilişim hocası ödev gönderdi ödevi yaptım fakat yanlışım olduğu için yeniden yapmamı söyledi. Fakat nasıl yapacağım nerden öğreneceğim bilmiyorum anlayanlar yardım edebilir mi? Soru: Klavyeden girilen iki sayıdan hangisinin daha küçük olduğunu ekrana yazdıran...
  7. bilinmeyen_kullanıcı

Bu Ardunio DFU Moda Geçer Mi?

Arkadaşlar unojoy ile direksiyon seti yapacağım ve bunun için bir tane arduni uno lazım. Şimdi ben ch340 almamam gerektiğini biliyorum. Bir tane arduino buldum atmega328 yazıyor bu dfu moda geçer mi? Benim işimi görür mü? https://www.motorobit.com/urun/arduino-uno-r3
Top Bottom