Arama sonuçları: *

• Users: boeasy
  • In Futbol
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. boeasy

⚽⚽ ŞAMPİYONLAR LİGİ | GALATASARAY - KOPENHAG ⚽⚽

Galatasaray UEFA Playoffta çok kolay rakip gelmemesi haricinde elenir. (Roma, Villarreal vb.)
  2. boeasy

Son Daki̇ka! Fred Fenerbahçe'de!

Fred güzel transfer. Eğer Cengiz transferi gerçekleşirse yanına bir oyuncu daha alınacağını düşünüyorum. Ndombele kiralanabilir mesela. Ben 15m verildiğini düşünmüyorum. Kap açıklanınca rakamı görürüz. Bence 6 ve 8 numara için yaş kavramı da çok önemli değil. Araştırırsanız dünya çapında 35-40...
  3. boeasy

Galatasaray Tur Atladı! SONUÇ: 1-0 - Toplam: 3-2

Çok saçma açıklaman. Öyle olsa Türkiye'nin en zengin iş adamlarından biri olan Ali Koç, Fenerbahçe'ye ait arsaları alıyormuş gibi yapıp takıma kaynak sokardı. UEFA Sponsorluklar yapılan yatırımları vb. durumları denetliyor. Bahsettiğin olay doğru olsa bile 1 milyar lira'yı bankalar birliği...
  4. boeasy

Galatasaray Tur Atladı! SONUÇ: 1-0 - Toplam: 3-2

Umarım gruplara kalamazlar. UEFA inceleme başlattı zaten sattığı oyuncu yok gelir yok. Aldığı oyunculara ödediği maaşlar şaka gibi. Şampiyonlar ligi gelirine güvenip dünyanın parasını gömüyor futbolculara. Sponsorluk paraları direkt borçlara gidiyor zaten. Ayrıca UEFA Finsansal Fair Play'da...
  5. boeasy

🇹🇷Temsilcilerimiz Avrupa'da - Galibiyetsiz Gece 📌

İrfanı o kadar süre oyunda tutup ispanyayı tanıyan emre moru oyuna almamak cahilliktir. Tur hayal oldu.
  6. boeasy

UEFA, Putin Tezahüratları Nedeniyle Fenerbahçe Hakkında Soruşturma Başlattı!

Evet en ağır cezayı aldık şuan geldi mi? Saçma sapan klasik diğer takımların fanatik taraftarlarısınız objektif olun az. Ukraynayı biz bombalamışız gibi davranılıyor ve bu çok saçma. Rusya bizim askerlerimizi şehit etmiş vs. hükümet hesabını soramamışsa ve halen Putin ile Erdoğan görüşüyorsa bir...
  7. boeasy

UEFA, Putin Tezahüratları Nedeniyle Fenerbahçe Hakkında Soruşturma Başlattı!

Hiç bir şey yapamazlar belki biz rusya ile kardeş ülkeyiz veya bağımız var veya rus olup fenerbahceyi tutan taraftarlar var buna Putini seven Türk taraftarlarıda katabiliriz. İnsanların özgür düşüncesine kimsenin laf etmeye hakkı yok isteyen kötü olsa bile istediği kişiyi sever destekler. Bu...
Top Bottom