Arama sonuçları: *

1. B

VatanBilgisayar iade acil yardım

Selamün aleyküm iyi akşamlar herkese ben vatanbilgisayarda anakart satın almıştım fakat arızalı çıktı çalışmıyor. bende ürünü iade etmeye çalışıyorum ups kurye çağırmak için talep oluşturuyorum ( bu telefon numarasına ait çağrı kaydı bulunmamaktadır.) diye yazıyor ne yapmalıyım bu konu...
  2. B

Razer Mouse Makro Atama yardım

Öncelikle hayırlı cumalar Yakın zamanda razer viper mini mouse satın aldım. fakat macro ayarlamaya çalışırken bir tuşu yapamadım , attığım ek fotoğrafa bakarsanız Mouse Movement göreceksiniz , bu nasıl yapılır bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  3. B

Gmail'de yeni telefonumu eklediğim halde eski telefona doğrulama kodu gelmesi

evet hepsini degiştirdim mesela örnek verirsem verilerimi indirmek istiyorsun indirmek için eski telefona doğrulama kodu kodu istiyor
  4. B

Gmail'de yeni telefonumu eklediğim halde eski telefona doğrulama kodu gelmesi

Başlık'tada belirtildiği gibi Dün gmaile yeni telefon numaramı ekledim fakat hala eski telefonuma doğrulama kodu istiyor , tüm herşeyi degiştirdim ne var ne yok ama halen eski telefonuma kod istiyor , bunun çözümü bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  5. B

.zzla stop/djvu virüsünün çözümü nedir?

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim , bunu mutlaka inceleyeceğim.
  6. B

.zzla stop/djvu virüsünün çözümü nedir?

Herkese , Merhaba Yakın zaman'da bir tanıdığımın bilgisayarına fidyeli ( zzla ) uzantılı virüs bulaştı , tüm dosyalar şifrelendi , stop / djvu deniyor. Bu virüsü kaldırmamız veya dosyalardaki şifrelenmeyi kırmamız mümkün mü bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum.
  7. B

Asus GTX 750 2 GB Ekran kartı nekadar eder?

Öyle yapacağım , hepinize teşekkür ederim , 800 liraya satacağım alıcısına
  8. B

Acaba üzerine 200 daha koyup tam 1000 TL'ye gtx 960 veya gtx 970 alabilir miyim
  9. B

ASUS GTX 750 2GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı Nekadar eder? Ekran kartına 800 TL'Ye alıcısı var satmalı mıyım , piyasaya bakılınca 1000'TL'ye altı ekran kartı bulmak zor oluyor bu zamanda sizin fikrinizi sorabilir miyim?
  10. B

Turkcell numara taşıma sonrası kalan bakiye iadesi ?

Hesabım'da 30 Lira kadar bakiye mevcut , numaramı turkcell'den turktelekoma taşıyacağım bu sayede hesabımdaki 30 lira'da aktarılır mı?
  11. B

Aylık Maaş ve Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alan Var mı?

Başlıkta'da gördüğünüz gibi aylık maaş ve gelir belgesiz kredi kartı alan var mı , ve hangi bankalar aylık maaş ve gelir belgesiz kredi kartı imkanı sunuyor , yardımcı olursanız memnun olurum.
  12. B

kargo elime ulaşmadan iade edildi

Aynen benimkide aras kargoydu
  13. B

Vallahi benim adresimdede bir yanlışlık yoktu o adres ile defalarca kargolar getirttim , gel gör ki diğer şirket kargocular adresimi buluyor araskargo bulamıyor bukadar saçmalık bir şey yok , bunu tek bir sebebi var oda işlerini doğru düzgün yapamamaları , müşteri hizmetlerine zar zor ulaşıyorum...
  14. B

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  15. B

Hepsiburadan aldım , kargo şubesi ise araskargo
  16. B

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  17. B

Herkese , Merhaba , ben yakın zamanda bir ürün sipariş ettim , fakat adresim yanlış veya yetersiz olduğundan dolayı teslim edilemedi , bende bazı sebeplerden dolayı şubeye gidip elden alamadım , aradan 3 gün geçti , ürünüm aldığım yere iade edildi. Bu durumda paramda iade edilecek mi acaba ...
Top Bottom