Arama sonuçları: *

1. chevalier

Format için Windows 10 mu? 11 mi?

Format atacağım. Şu an win 10 pro sürümünü kullanıyorum. Oyun vs oynarım. Hangi sürümü önerirsiniz. Win 10 dan devam mi etmeliyim yoksa 11 oyun konusunda iyi performans veriyor mu? Geçilir mi?
  2. chevalier

Edge tarayıcı geçilir mi?

Ben yıllardır Edge kullanıyorum. Ram tüketimi vs iyi.
  3. chevalier

Hangi Web Tarayıcısını kullanmalıyım?

Edge.
  4. chevalier

Modding Modlu Windows 10 önerisi

Ben modlu sürümlere güvenmiyorum. O yüzden bu şekilde öneride bulundum. Bankacılık kullandığım için telefonda dahil modlu bir şey kullanmıyorum.
  5. chevalier

Modding Modlu Windows 10 önerisi

Win 10 LTSC. Modlu değil lakin hafif ve güzel bir sürüm.
  6. chevalier

Sağlam Lisans vs Jet Lisans OEM KEY!

2 Sene önce Amazon'dan 5 TL'ye almıştım. Bunlar bile zamlanmış, 30 TL olanı al geç..
  7. chevalier

Windows 10 pro key 3.30 TL

Alınır. En kötü 1 ekmek paran gitmiş olur.
  8. chevalier

WIN 10 Entreprise LTSC sürümü lisans ve oyun performansı

Teşekkür ederim. Göze batan tek problemi fotoğraf görüntüleyicisi mi acaba? Şimdi internette araştırdım reg dosyası ile fotoğraf görüntüleyiciyi etkinleştirdim. Dediğiniz gibiyse FPS artışı için değer.
  9. chevalier

WIN 10 Entreprise LTSC sürümü lisans ve oyun performansı

Bu sürümün oyun performansını deneyen oldu mu? PC'ye prodan Ltsc formatı attım her işlem daha hızlı. Oyunda da bu şekilde mi henüz deneyimleyemedim. Birde lisans kodunu nerden bulabilirim? Bu sürüm TR'de pek popüler değil sanırım.
  10. chevalier

Windows 11 yüklemeliyim ?

Win 11 belasına 5 ay önce gectim. Laptop u mahvetti. 10 desteği kesilene kadar geçiş yapmayacağim.
  11. chevalier

Windows 10/11 driver

Tamamdır teşekkür ediyorum.
  12. chevalier

Windows 10/11 driver

Arkadaşlar merhaba. Windows 10 veya 11 kurduğumuz zaman driverları kendisi otomatik mi kuruyor? Driver kimliğini alıp tek tek yüklemek biraz sıkıcı. Format sonrasi güncellemeleri denetleyip indirince driverlar sorunsuz kurulmuş olur mu?
Top Bottom