Arama sonuçları: *

1. cici

Hesap Silme Gelebilir mi?

multi açmış isen o hesabı raporla ve bu hesabın ile birleştirilmesini iste.
  2. cici

Reaksiyon Skoru Kaldırılmalı

Niye kapatılmamalı lna? İki türlü de uyar 😋😋
  3. cici

O buton olmazsa olmaz hatta sırf onu kullanmak için giriyorum ama onun atılma sayısı veya mesaj sayısı vs bir artısı yok ve gereksiz. Yazılımlar bölümü gelsin ve sadece onun sayısı gözüksün ki kolayca insanlar eklediği yazılımlara girip ne kadar sürede kontrol etmesi gerektiğini bilsin diye.
  4. cici

Üye istatiskleri komple kalksın ztn gereksiz ama resources bölümü gelsin ve sadece o yazsın üye istatistiklerinde :love: "İndir" bölümü olmayan forum, forum değildir lnağ :love::love::cool::alien::alien::devilish:(y)(y)(y) niye yok ki?
  5. cici

SMS onayı yapan kişilere onaylanmış hesap verilsin

Tam da multi hesapların önüne geçmek için telefon numarası onayı gelsin diyecektim ve DH gibi buraya da gelmedi kaancık gibi vldişkolar 100 hesapla gelemez birde... :devilish:
  6. cici

"Katkıda Bulunan" rütbesi gelsin

Şimdi hatırladım TP'de yeni bir üyeydi sanırım recep baltaş araba seçiminde yardım ettiğinden direkt tag almıştı. SDN'de ise bir süre modluk yaptıktan sonra modluğu bırakanlar alıyordu sanırım veya eski üyeler ama eski üyelerin çoğu moddu sanırım. :d SDN'de sonradan isim değiştirdi sanırım tag.
  7. cici

tıntopatta farklıdır... :alien: sdn'de 2 yıl civarı önce öyle idi... :alien::alien: şuan değişmiş mi bilmyrm... 👾:alien:
  8. cici

Bu arada bu tagı almak için önce bir süre mod olup sonra emekli olmak gerekiyordu sanırım. :alien::alien::alien:👾👾👾:alien:
  9. cici

Lna hiç başka forum aktif kullanmadınız mı? katkıda bulunan diye bir tag var ne işe yarıyor bilmiyorum ismin altında duruyor hawli gösteriyor sj SDN'de emektar olarak değiştirmişler adını xD
  10. cici

Kara listemizde olan kişiler profilimize yazamasınlar

2 tane yazdım lna 👿 "neden PSU alıyorsun?" xd hatta 2.'si neden SS'i sildin diye XD
  11. cici

1. Yıla Özel Uyarılara Af

konu hortu bile süresiz... o.O2 en azından bende. lna bu mesajın bildirimi nasıl bana gelmedi? 😤🤯😳
  12. cici

1. Yıla Özel Uyarılara Af

Uyarılar süreli olsa daha iyi. İlk süresiz uyarı gördüğüm forum bura... 😲
  13. cici

Konuyla Alakasız Yazılan Cevapları Şikayet Etme Seçeneği

Harbi 6900 XT ne alaka? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
  14. cici

Üst Menüye bu şekilde bir şey eklenebilir mi?

Bende yer yok mesela da ne ki o?
  15. cici

Userbenchmark, Bottleneck calculator gibi siteler yasaklansın

Yılın 2020 olması ne alaka? xd
  16. cici

Userbenchmark, Bottleneck calculator gibi siteler yasaklansın

passmark da ekran kartında falan yasaklansa daha iyi doğru sonuç gösterdiği konu yok neredeyse :kappa: o.O2 :cool::alien::alien::alien::devilish::alien::alien:🛸🛸🛸🛸:ROFLMAO::cool:
  17. cici

Foruma yeni emoji isteği (GELDİ!)

ne ki bu :kappa:
  18. cici

Foruma Yeni Emoji İsteği

:kappa: ne ki? Gözleri uçan emoji geldi sandım bir an xd
  19. cici

Foruma yeni emoji isteği (GELDİ!)

Lna böyle emojileri her gördüğümde haykırmamak için burundan gülmeyi öğrendim. o.O2 o_Oo_O:censored::oops:😳😶😐😑😬😦😧😮😲😵:alien::alien::devilish:👿
Top Bottom