Arama sonuçları: *

1. C

Bulduğumuz en kazık sistemleri atıyoruz !

Vay be gamegaraj, sen bu durumlara düşecek adam mıydın be
  2. C

R5 3500X + RX 590 Sistemim iyi midir??

psuyu hemen değişin hocam her an patlayabilir ssd markası belirtmemişsiniz ama değerler güzel ekran kartında da driver vb problemler yoksa sıkıntı yok
  3. C

kötü yorumlar

knk zaten 5dk baktım sadece fiyat aynı olsun diye diyorum ya daha iyisi vardır elbet diye
  4. C

kötü yorumlar

abi bak sırf sadece 5dkmı ayırarak parası olan bunu alsın dediği sistemi 10 a katlayacak sistem baktım https://www.itopya.com/reynmen-z2-asus-dual-geforce-rtx-3070-oc-8gb-amd-ryzen-7-3700x-16gb-ddr4-512gb-m2-ssd-1tb-disk-geforce-rtx-raytracing-pc/ %100 daha iyileri vardır bu fiyata ama 5dk...
  5. C

kötü yorumlar

abi bu bu şey değilmi adamın gözünün önüne bişi sokarsın ve haksız olduğunu anlayamadığı için sana koyun der
  6. C

Gamegaraj dan Sistem aldım

aga bios güncel gelmiyor mu; gelmiyorsa ben nası güncellicem alalı 2 hafta olmadı
  7. C

Gamegaraj Black Friday indirimleri başladı.

showroom orası hocam
  8. C

Pollux 3tn-b aldım! İncelemesi yakında geliyor!

en sevindiğim şeylerden biri ne kadar 5.5k sadece kasa+monitöre vermiş olsamda o 16gb flash bir ayrı abi :D
  9. C

Pollux 3tn-b aldım! İncelemesi yakında geliyor!

Arkadaşlar aylar süren bir bekleyiş sonuncda i3 9100f,1650s ve 16gb ramli sistemimi aldım umarım Allah hepinize benimkinden daha iyi bir pc nasip eder mouse olarak rush rm48 aldım klavye olarak sıradan bir 50tllik klavye kulaklık olarak rampage snr-x5 düşünüyorum mousepad klasik razer golithous...
  10. C

Gamegarajı aileme nasıl ispatlarım

Knk DC linkini üste attım istek atarsan yazışalım
  11. C

Hocam İstanbuldayım Google dan baktığımda Üsküdar'da görünüyor ama i depo dedi MH emin miyiz mağaza olduğuna öyleyse direk yarın gideriz
  12. C

Hocam özele yazın bilgileri vereyim fotoğraf falan atın haftasonu bitmeden almam lazım o pcyi
  13. C

Hocam dükkanları var mı? Eğer varsa boşuna bekledik demektir
  14. C

Hocam instagramım s4metky bana sistemin fotoğrafını ve kaç günde geldiğini yazar mısınız isterseniz dc de verebilirim Samet Kaya#9978
  15. C

Ama hocam arkadaşım aldı @ByEfe04 ve sıkıntı çıkmadı diğer arkadaşlarım da aldı bir bende mi patlıck hadi 10-20k olsa neyse tamam ama 3.5k monitör düşünmeye bile gerek yok yani
  16. C

E hocam nasıl ikna edicem o zaman
  17. C

Bunu bir deneyeyim
  18. C

En iyi ben biliyom be knk :/
  19. C

@ErenXPG @DonanımFikir
  20. C

Arkadaşlar ailem internetten PC almama pek müsaade etmiyorlardı ama arkadaşım itopyadan alınca bizde ordan alalım dedi gamegaraj yaklaşık 1.3k daha ucuz ve b serisi anakart kullanıyor haftasonu fırsatlarından almam lazım 300tl ucuzlamış bir akıl verin tıkandım kaldım sadece gamegaraja karşı...
Top Bottom