Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Ecchi anime önerisi istiyorum

Dakara Boku wa, H ga Dekinai ve Trinity Seven olabilir, ama çok önceden izlediğim için ne kadar ecchi olduklarını hatırlayamıyorum şu an :D. Bu ikisini izlemiştim, ikisi de ecchi'nin dibine vuracak animeler :D.
  2. crazyreign

Behzat Ç Baslıyor mu

Başlamıyor.
  3. crazyreign

Behzat Ç yeniden mi basliyacak

Ben başlayacağını sanmıyorum, zaten Erdal Beşikçioğlu başka bir dizide oynuyor olması lazım şu an.
  4. crazyreign

Behzat Ç VS Arka sokaklar

İki diziyi karşılaştırmak bence bir hata, çünkü ikisi apayrı şeyler. Ben yine de Behzat Ç. diyorum çünkü daha orijinal geliyor bana :D:
  5. crazyreign

behzat ç 4. sezon nerden izliyebilirim

Ben hikayenin devamı olan şeyleri kötü bulmuyorum genelde, oyun olsun dizi veya film olsun. Beğendim ben, uzun zamandan sonra çok iyi gelmişti.
  6. crazyreign

en iyi başlangıç jenerigine ait diziler

Gelip "Behzat Ç." yazacaktım benden önce yazmışsın.
  7. crazyreign

En sevdiğiniz anime

Tokyo Ghoul 1 puan :D. Behzat Ç. apayrı benim için :D.
  8. crazyreign

En sevdiğiniz anime

Olur mu la, ben de izlerim, izleyemez miyim? :D Aha da MyAnimeList profilim burada :D. https://myanimelist.net/profile/CrazyReign
  9. crazyreign

En sevdiğiniz anime

Şu ana kadar 60-70 seri anime bitirmişimdir ama nedense hiçbirine "En sevdiğim" diyemiyorum, sebebini ben de bilmiyorum :D. Ben cevap vermiş olmak adına Devil May Cry diyorum, sebebi yok, aşırı fazla da sevmiyorum, hatta oyunun hikayesini bile bilmiyorum, ama animesini izlemiştim, bir şey...
  10. crazyreign

Sevmediğiniz ve Kötü bulduğunuz animeler

La diyene bak :D. Gerçi ben niye uğraşıyorsam, izliyorum evet, ooh ne güzel, söylediklerin umurumda değil :D.
  11. crazyreign

Ne var la bunda? Bu forumda en çok beğeni alan kişi benim diye anime izliyor olamaz mıyım? Veya başka şeyleri yapıyor olamaz mıyım? Forum la burası, gerçekte ne yaptığımın ne önemi var, sanki gerçekte görmüşsün tanımışsın beni. Gerçi gerçekte tanısan da karışamazsın ona. Dediğin şey benim için...
  12. crazyreign

Anime filmi ilk başta, onu söyleyeyim. Bi' kız ile oğlan var, bunların bedenleri değişiyor falan, sonunu beğenmedim.
  13. crazyreign

Kimi no Na wa olabilir, sonu çok berbat bitti benim için, boşa geçirdiğim 1.5 saatimdi.
  14. crazyreign

SD Çözünürlük nedir ?

HD değil işte, 480p ve altı oluyor.
  15. crazyreign

İlk Anime Önerisi.

Aynen o. Oha, bende de Boku no Hero Academia'nın ilk cilt mangası var :D.
  16. crazyreign

İlk Anime Önerisi.

One Punch Man güzel de Boku no Hero Academia çok uzun ve bir yerden sonra sıkıyor, hem konusu itibari ile full çocuk var animede :D.
  17. crazyreign

İlk Anime Önerisi.

Benim ilk izlediğim anime High School DxD'ydi yani Ecchi bir anime. Ecchi kelime anlamı olarak sapık demek, ecchi türlü animelerde de hafif çıplaklık var, eğer bu tür şeyleri seviyorsan izleyebilirsin :D. Tabii ki konusu sadece çıplaklıktan ibaret değil, hikayesi var ama ecchi işte :D. İlk anime...
  18. crazyreign

Öneri Behzat Ç

Buradayım la! Şu tabutu arıyorum!
  19. crazyreign

En zeki karekterler

Behzat Amirim şu ana gördüğüm en iyi cinayetçi.
  20. crazyreign

Favori Diziniz

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi.
Top Bottom