Arama sonuçları: *

1. crazyreign

MEB'in okullar hakkında açıklaması

Benimki ayrı. Kurs şeklinde okula gidiyordum ve ders görüyordum zatne.
  2. crazyreign

MEB'in okullar hakkında açıklaması

Ben zaten okula gidiyordum, benim için aynı, değişen bir şey olmadı.
  3. crazyreign

Gökyüzündeki şey ne? (istanbul)

Görünüş bir kenara, ARGB özelliktir, her anakartta olmaz. B450 chipsetli olup doğru düzgün ARGB'li anakart sayısı çok azdı. Asus ve MSI'ın sadece en tepe modellerinde vardı, B450 GAMING PRO CARBON MAX WIFI ve ROG STRIX B450-E GAMING gibi.
  4. crazyreign

Msı ceosu hayatını kaybetti

"Allah'tan rahmet diliiyoruz" yazmışlar bir de, kafayı yiyeceğim :D. https://www.facebook.com/MSIGamingTurkey/photos/rpp.121466894593642/4066129093460716/?type=3&theater
  5. crazyreign

Msı ceosu hayatını kaybetti

Bilgi kesin hocam. MSI'ın Facebook sayfasında falan yazıyordu hayatını kaybettiği.
  6. crazyreign

B550 kartlar eski nesil RYZEN işlemcileri destekleyebilir!

Var mıdır bilemiyorum ama 128 MB olan EEPROM'a zaten tüm işlemci mikro kodlarını ekleyebilirsin, 1 anakartta 5 nesilin tüm işlemcileri desteklenir 128 MB olursa (teorik olarak.). 128 MB koymazlar olsa bile, çoook pahalı o çipler. Adamlar 16'dan 32'ye daha yeni geçiyor yani.
  7. crazyreign

Seninle konuşmuştuk ya hani anakartın BIOS EEPROM çipinin boyutunun ne kadar büyük olduğunu, hah işte onu yanlış biliyormuşuz. 128 MB EEPROM çipi var mı bilmiyorum ama çok fazla pahalı olması gerekir. Yani 128 MB yok.
  8. crazyreign

Athlon deyince nedense aklıma Pentium D geliyor, 130 Watt TDP'si olan Pentium D :D.
  9. crazyreign

Gerçekten böyle bir olay varmı?

Kemal Atatürk falan ne alaka acaba?
  10. crazyreign

DA-SİSTEM 2 Özelleştirme Saçmalığı?

Dostum ben sana ne yaptım bana niye kızıyorsun? Anlamak mı istemiyorsun? Çünkü anlatabildiğimi düşünüyorum. Sorunsuz kullanılıyorsa neden 650 Watt alıyorsun ben bilemem, umurumda da değil. RX 5700 XT ile 550 Watt PSU kullanılabilir. Öyle olması daha iyi tabii ki, Abdullah Bey de dedi "Ucu ucuna...
  11. crazyreign

Dostum bak ben zaten sistem alacak olsam 550 W almam ancak bu yetmeyeceği anlamına gelmiyor. Sorunsuz kullanılabilir.
  12. crazyreign

Sağlıklı çalışmaz demek yanlış olur. Kapanma tarzı şeyler olmaz.
  13. crazyreign

Demez zaten, ben de demem. Ancak bu yetmeyeceği anlamına gelmiyor.
  14. crazyreign

Şu "550 Watt yetmez" mevzusuna da bir el atsanız hocam?
  15. crazyreign

Yok estağfirullah. 600-700 varken neden 550 deyince bir an biraz kötülemişsin gibi oldu, o yüzden öyle dedim.
  16. crazyreign

Tamam dostum ben "enayi"'yim. Lütfen daha fazla uzatmayalım?
  17. crazyreign

Karıştırmış olabilirim, demek istediğim şey minimum.
  18. crazyreign

Donanım Arşivi'yle forumunda bir üye olmak haricinde bir bağlantım yok, tanımıyorum bile. Ben objektif davranıyorum. AMD kendi sitesinde söyleyebilir ve öyle yapılması tabii ki daha mantıklı olur orasına laf etmiyorum. Ancak illaki tavsiye edilen güç kaynağına gerek yok. Attığım videoda Ryzen 9...
  19. crazyreign

Ben de isterdim PSU veya kasa seçiminin daha geniş olmasını ancak 550 Watt kullanmak eziklik falan değil. Taş gibi PSU işte.
  20. crazyreign

Bilmem. Ryzen 9 3950X ve RTX 2080 Ti'lı sistemi 450 Watt MWE 450 model PSU ile kullanma videosu vardı ve PC yük altında kapanmıyordu. Bununla hiç ama hiç sorun olmaz, yeter ki gerekli kablolar mevcut olsun, ki mevcut.
Top Bottom