Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Rehber ASUS ROG STRIX GTX 1000 ve RX 400/500 seri GPU'lara Armoury Crate desteği ekleme

Merhabalar. ROG STRIX GTX 1060 model GPU aldım geçenlerde ve aldıktan sonra Armoury Crate GPU destek listesinde ROG STRIX GTX 1000 serisi ve RX 400/500 serisinin olmadığını fark ettim. ROG ve CORSAIR ekosistem yapmak istediğim için GTX 1000 serisinin Armoury Crate'de desteğinin olmaması benim...
  2. crazyreign

İnceleme Sahte MX-4 vs Gerçek MX-4 Canlı Performans karşılaştırması!

Kutuların dış görünüşleri ile ilgili bir fark var mı? Eğer varsa konuya eklersen güzel olur. Sıcaklıktan ziyade daha çok tüpün ve kutunun görünüşünü göstereceksin sandım.
  3. crazyreign

İnceleme Wraith Prism işlemci soğutucusu incelemesi ve performansı!

Modeli yok onların dostum. OEM fanlar. SPEC-DELTA'nın kendi fanları, QP Bilişim'de satılıyor. https://www.qp.com.tr/corsair-spec-delta-rgb-120mm-rgb-kasa-fani
  4. crazyreign

Evet. Soğutma olarak zaten T6 Ultra daha iyi. Ancak benim gibi RGB düşkünü biri varsa ve yine benim gibi soğutma performansına aşırı önem veren biri değilse alınabilir.
  5. crazyreign

İkinci el bakman gerekir. Sıfır olarak zaten önereceğim bir şey değil. Veyahut ikinci elden Original Wraith ve Near-Silent 125 Watt bakabilirsin :D.
  6. crazyreign

Şöyle bir şey oluyor: Wraith Prism = Wraith Max > Original Wraith = Near-Silent 125 Watt > Near-Silent 95 Watt >Wraith Spire/Wraith Spire LED > Wraith Stealth > Near-Silent 65 Watt https://www.amd.com/en/technologies/cpu-cooler-solution
  7. crazyreign

Anakartıma bağlı bu :D. Şimdiki anakartım (TUF B450-PRO GAMING) varken ARGB bir fan almak istemem çünkü kendim tüm ışıkları kontrol edebilmeyi tercih ettiğim için sıkıntı olurdu. O noktada Wraith Prism seçerdim. Ha farz edelim ki anakartımda ARGB desteği var, o zaman T6 Ultra + ARGB fan seçerdim :D.
  8. crazyreign

Aynen. Öyle denebilir. Yine de bir stok soğutucuya göre görünüşü ve özellikle RGB'nin kontrol yöntemi çok ama çok hoş 😋.
  9. crazyreign

Yok. Testler yapılmıştı sanırım bununla ilgili. Soğutma performansı olarak T6 Ultra daha iyi.
  10. crazyreign

Bölerek yazdım. 2 günde falan bitti ama toplam 2 saat falan. Elimde yok onun soğutucusu ve onun testini yapmam zor :D. O yüzden Hardware Unboxed'ın bu videosuna baksan iyi olabilir. Sıcaklıklar normal aslında. Original Wraith ile "test anomalisi" diyebileceğim bir sıcaklık farkı var arasında...
  11. crazyreign

Selamlar! "Hep de soğutucu incelemesi geliyor ulen?" Yapacak bir şey yok. Wraith Prism alıp sistemi tamamladım, bunu tüm dünya duymalı. Yarın gazeteye ilan da vereceğim hatta. Önceki konu gibi, önce biraz soğutucunun özellikleri, sonrasında da takma işlemi ve test sonuçları, kapanışta da...
  12. crazyreign

Rehber İşlemciden Anahtarlık Nasıl Yapılır

Pentium 4 PGA 478 ile yapmıştım ben de :D. Gören biri olduğunda "Aa, o ne ya?" diyorlar hep 🤣.
  13. crazyreign

Rehber MWE White modelleri neden alınmamalı?

MWE Bronze satışa çıkana kadar alınabilir bir PSU'ydu :D.
  14. crazyreign

Rehber RAM Çiplerinizi Öğrenin![Güncel]

İmza referans gösterilmez, bir dahakine sistem özelliklerini de yaz. İşlemcin Ryzen 3 1200'müş, 3600 MHz göremeyebilirsin, onu söyleyeyim.
  15. crazyreign

Rehber RAM Çiplerinizi Öğrenin![Güncel]

Şu an 3600 MHz CL14-20-12-12-32-55 kullanıyorum 1.48 V'de, sen de deneyebilirsin bu ayarları.
  16. crazyreign

İnceleme Razer Viper Mini Detaylı incelemesi!

Katar Pro da Fiyat/Performans, ancak Viper Mini daha iyi, ama bütçe yoksa Katar Pro da alınabilir.
  17. crazyreign

İnceleme F/P odaklı B550 anakart Gigabyte B550M Aorus Pro-P - VRM haritası ve özellikleri

Doubler yok! 🤣 Bu anakart da GIGABYTE'ın B550 chipsetli anakart serisindeki ikinci versiyonlardan biri, ama nedense "V2" eklemek yerine "-P" yazmışlar, ilk versiyonlarda doubler da kullanıyorlardı, ikinci versiyonlarında yok, ama bunda kullanılan MOSFET'ler daha iyi. Bakalım Türkiye'de fiyatı...
  18. crazyreign

İnceleme ASUS TUF X570-Plus Gaming - VRM haritası ve özellikleri

Ah bir de 2 tane ARGB girişi olsaydı... 🤣
Top Bottom