Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Tuf 1660s'li sistem alınabilir mi?

Bilmiyorum dostum, bir şey diyemem.
  2. crazyreign

Onu bilmiyordum, teşekkürler, mesajımı düzenledim. Valla ben donanımcıyım, fiyatlardan veya piyasadan anlamam, üzgünüm.
  3. crazyreign

NVIDIA olanlarında da EVO modelleri var, EVO varken seçilmemesi daha iyi olur. Kasaya gelecek olursak hiçbiri çok iyi değil, o yüzden bir şey diyemeyeceğim.
  4. crazyreign

Da sistem 3 güç kablosu sorunu

Bana sordu zaten ilk, ne yapması gerektiğini bilmediğim için konu açmasını istedim.
  5. crazyreign

Da-3 Sistem için Anakart

B450M GAMING seçmene gerek yok, B450M S2H kalsın, anakart değişecekse en aşağı B450 Gaming X veya B450 AORUS M olmalı. Önceki açtığın konuya da yazmıştım sanırım bunu ama cevap vermedin? :D
  6. crazyreign

DA3 Lütfen Biraz Sabret

Saylınt abi sana yalvarıyorum. Bu da cansız oldu.
  7. crazyreign

DA3 Lütfen Biraz Sabret

Rüyanda alabilirsin mesela. Şaka bir yana umarım alırsın, ki ben 1-2 haftaya dayanacağını düşünüyorum.
  8. crazyreign

DA 3 e yeniden r5 3600 gelir mi

Bilmiyorum maalesef, göreceğiz.
  9. crazyreign

DA 3 e yeniden r5 3600 gelir mi

Ryzen 5 3600 gelmeyecek.
  10. crazyreign

da3ün ana kartı rtx 2060 6 gb yi kaldırırmı

Anakart kaldırır indirir diye bir şey yok, gider RTX 3090 da takarsın, Quadro RTX 8000'de takarsın. Sonuçta PCIe x16 slotu var. Önemli olan takacağın işlemci ile darboğaz yapmaması ekran kartının.
  11. crazyreign

Çözüldü✓ İncehesaptaki bu sistem alınır mı

Ben önermem o PSU olduktan sonra.
  12. crazyreign

youtube için toplama pc

FM2 anakart bakacaksın dostum. FM2+ soketli olup destekleyen anakartlar da olması lazım ama hepsi destekliyor mu bilmiyorum. Bulduğun anakartın destek sayfasından desteklenen işlemcilere bak.
  13. crazyreign

Bu sistem nasıldır

Anakart güzel değil. SSD'nin ısınma sorunu var, Reddit'te açarsan görürsün kullananları. Kasa pek iyi gelmedi bu bütçede. Başka yerden daha iyisini toplarsın gibime geliyor.
  14. crazyreign

6000 TL Ye RX570 Li Sistem???

Ryzen 5 2600X ve i7 4790'ı karşılaştırırken frekansa bakıyor. "Anakartımızın DDR4 olması çok iyi" diyor, sanki DDR3 destekleyen AM4 soketli anakart varmış gibi :D. "Anakartımız da gayet güzel, 700 ₺" diyor, o fiyata TUF B450M-PLUS GAMING alırsın, ama yoook, B450M DRAGON daha güzel ve havalı...
  15. crazyreign

İzleyen yamuldu arkadaşlar

Haydaaaa, hiç tarihe de bakmadım. Neyse, olur böyle şeyler :P.
  16. crazyreign

İzleyen yamuldu arkadaşlar

Çok ama çok ama çok bilinçsizce toplanmış bir sistem, yazık olmuş. Ayrıca evet, yamuldum. Eskiymiş la sistem, dediklerimi geri alıyorum.
  17. crazyreign

6000 TL ve altı hazır sistem F/p

Ne yapacağına bağlı dostum. En az 4 yıl gider diye düşünüyorum.
  18. crazyreign

6000 TL ve altı hazır sistem F/p

La yardım etmişsin işte adama, benim söylemem gerekenleri söylemişsin işte :D:
Top Bottom