Arama sonuçları: *

1. crazyreign

"Beğenmedim" İfadesi Geri Getirilebilir!

İlk getirildiğinde neler olduğunu hepimiz görmüştük. Gelmeyecek- ki gelmemesi de böyle bir forumun kitlesi için çok daha iyi olur. Ayrıca forum yönetimi de reaksiyon spamlarından dolayı herhangi bir uyarı-ceza vermeyi mantıklı bulmuyor, bu yüzden "Spamlayana ceza versinler!" demek hiçbir şeyi...
  2. crazyreign

Profil mesajlarını profilin sahibinin onaylaması

Tahminimce XenForo'da bunu destekleyen bir özellik veya ekstra bir plug-in bulunmuyordur :D. Fikir mantıklı, özellikler sınırlı. Yoksa eklenecek bir sürü güzel plug-in var.
  3. crazyreign

Konular onaylanarak açılsın.

Donanım Arşivi Forum'un amacı zaten konuların onay olmadan açılıp sorulara çok daha hızlı cevap alınması. Foruma onay sistemi gelmez, çok zor :D. Birkaç kategoride konuların onay ile açılması var zaten ama tüm kategorilere gelmez. Kuralları ihlal eden bir konu veya mesaj görüyorsan...
  4. crazyreign

enter tuşu mesajı göndermeli

Enter tuşu ile satır atlıyoruz, bastığımız anda mesaj gönderirsek çok kötü ve saçma olur :D. Mesaj göndermek için CTRL + Enter yapabilirsin, senin aradığın özellik bu :D.
  5. crazyreign

Konudaki Çözümü Konu Sahibi Seçebilsin

İllaki konu sahibinin seçmesine gerek yok. Eğer En iyi cevap'ı hak edecek bir cevap verdiğini düşünüyorsan mesajını raporlayabilirsin En iyi cevap olarak.
  6. crazyreign

Şu anlık hayır gibi. Ancak "En iyi cevap etkinliği" diye bir şey yoktu zaten. Abdullah Bey bir anda En iyi cevap sayısı en üst olan üyeye ödül verdi :D. Belki şu anda da gizli olarak vardır o etkinlik, kim bilir :).
  7. crazyreign

Sana "Tek kelimelik mesajların En iyi cevap olarak raporlanmış, bu yüzden reddettik." tarzında bir şey dememiştim :D. Dediğim herkese geçerli.
  8. crazyreign

Reaksiyon etkinlikleri gibi En iyi cevap etkinlikleri de yapılıyordu, hatta @Emir Aydın En iyi cevap sayısından dolayı ödül kazandı. Haksızlıkların olmasına karşın En iyi cevap'ı kullanıcı raporlayıp yetkilinin insiyatifine göre seçmesi lazım. En iyi cevap'lık mesaj görüyorsanız...
  9. crazyreign

Forum sizde de çöküyor mu ?

Evet. Olabiliyor böyle şeyler. Hemen konu açmana gerek yoktu.
  10. crazyreign

Profil Mesajı Bildirimleri hakkında

Özelliğin kendisi XenForo'da yok, bu nedenle de yapılabilecek bir şey yok. En azından bununla ilgili önceki açılan konularda öyle deniyor, belki o özellik bir şekilde getirilebilir ama sanmıyorum.
  11. crazyreign

Forum içi 'emoji'lerin artması fikri

Eklesek laf, eklemesek laf. Ben bir şey demeyeyim. Yöneticilere söyleyin, cevabı alırsınız.
  12. crazyreign

Forum içi 'emoji'lerin artması fikri

Ben mi getireyim emojileri?
  13. crazyreign

Konu açarken bir denetleme gelemez mi ?

DA-Forum'un amacı denetleme olmayıp konulara hızlı cevap verilebilmesi/alınabilmesidir. Tabii ki konu açarken denetim yok diye dingonun ahırı gibi davranamazsınız. Uyarılar ve cezalar var. Soru ekini birleşik yazdı diye uyarı atacak değiliz, ama ne tür bir yerde olduğunuzu da bilmeniz lazım.
  14. crazyreign

Profil mesajlarında bildirim ayarı yapabilmeliyiz.

Bunun konusu önceden açıldı zaten. XenForo izin vermiyor. İzin verse zaten şu ana kadar bu şekilde kalmaz :D.
  15. crazyreign

İmzanız belirtilen limitin üzerinde. () 2 ) hatası

Yükseltsek dert, yükseltmesek dert. 2 satır sınırın var. Düzgünce yap işte imzanı.
  16. crazyreign

İmzanız belirtilen limitin üzerinde. () 2 ) hatası

İmzan 2 satırdan fazla olamaz. Sadece 2 satır olduğuna dikkat et. Sınıf listesi kadar uzun olmasın diye.
  17. crazyreign

Foruma 2.el alım-satım yeri gelsin.

Daha hazır değil. Gelecek ileride.
  18. crazyreign

yeni gelen kullanıcılar için düzenleme getirilmeli

Konu açarken konu başlığını sorun veya sorunun ne ise açıklayıcı bir şekilde yazman gerekiyor. "Yeni gelen kullanıcılar için." diye başlık olmaz. Yeni gelenlere yaptığın bir şiir mi bu? Normalde net uyarılık başlık. Bir daha olmasın.
  19. crazyreign

Futbol Bölümü Kalksın

Yanlış kategoriye açmışsın bu arada.
Top Bottom