Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Saçma bir uyarı yedim

Haklı uyarılmışsın. Yanlış bir şey yok.
  2. crazyreign

Açtığım konuma cevap gelmediğinden ve yükseltme olmadığından uyarı alıyorum

Yükseltme hakkın bittiğinde yeni konu açmak için hak doğmaz. Cevap gelmiyorsa yapacak bir şey yok. Tek bilgi kaynağın burası değildir herhalde? :D
  3. crazyreign

Forumda yediğim uyarı hakkında şikayetim var.

"Herkes yapıyor" demek bir savunma biçimi değil. Biraz sıkı olmamız gerektiğini düşünüyoruz moderasyon ekibi olarak. Konu başlıklarını daha açıklayıcı şekilde yazın.
  4. crazyreign

Forumda Tartışma Konularının Kapatılması Hakkında

Tartışmak güzel bir şeydir, ama tartışmadan öte kavga olduğu zaman konular kilitlenebilir, ki bu gayet normal bir şey. Az önceki konunun da tartışmadan çok kavgaya, laf dalaşına dönüşmesinden dolayı konu kilitlendi.
  5. crazyreign

niye forumdaki insanlar böyle

O kim ola ki?
  6. crazyreign

Forumda rütbelilerin kayırılması

Eyvallah, cidden çok ama çok iyi olur, hatta bu rehberleri yaptığında bana özelden mesaj atarsan çok sevinirim. Bu arada profilin kapalı, açık olsa takip edecektim :D.
  7. crazyreign

Ben de takılıyorum orada, oraya bakınca bu foruma oranla çoook ama çok daha bilgili olanlar var, da o bilgili olanlar nereden öğrendiler bu bilgileri. Bunun kaynağına ulaşamadığım için üzülüyorum ben, harbiden kötü hissediyorum bilgili biri gibi hissetmediğim için.
  8. crazyreign

Eyvallah. Reaksiyon ile ödüller var, İnşallah giriş seviyesi ödülünü alacağım :D. Alacağım da, bu forumdaki çoğu kişi beni bilgili olarak görüyor, ama ben bilgili olarak görmüyorum kendimi, bunun çözümü de yok. Keşke böyle bi' ansiklopedi olsa böyle kafam kadar, hatta 3-5 katı, ben onu...
  9. crazyreign

Yakında XenForo sürümü güncellenecek zaten, En iyi cevap eklentisi entegre şekilde olacak, yani merak edilecek bir şey yok :D.
  10. crazyreign

Lütfen Forumda Konu Dışı Olaylar Kapatılsın!

Denetim gelsin diyeni gördüm de direkt kapatılsın diyeni ilk defa görüyorum :D.
  11. crazyreign

"abc".
  12. crazyreign

Forumun seviyesi çok düştü

crazyreign diye biri var hep o düşürüyor forumun kalitesini :P.
  13. crazyreign

Konu yükseltme butonu nerede?

Burada:
  14. crazyreign

Forumda Yine Bir Yavaşlık Var

Arada yaptığınız oluyor evet, öyle olunca ne kadar eğleniyorum bir bilseniz! :D
  15. crazyreign

Ha iyi o zaman, benim raporlarımı kafanızda bellemişsinizdir zaten, bazen raporladığım şeyle dalga geçiyorum :D. Neyse Eyvallah!
  16. crazyreign

Kimin raporladığını görebiliyor musunuz bu arada? Ben raporlarken komik şeyler de yazabiliyorum da ondan :D.
  17. crazyreign

İmza Düzenleyemiyorum

200 karakterden daha üst olabilir mi? 5 karakter olunca da mı aynı şey oluyor?
  18. crazyreign

İmza Düzenleyemiyorum

Dostum normalde 200 karakter ile sınırlı o, 200 karakterin diyelim 30 tanesini geçince "İmzanız 30 karakterden çok daha uzun." yazıyor. Yani karakteri tam olarak 200 yapman gerekiyor.
  19. crazyreign

Şu an DA forumda siber saldırı vs mi var?

Bende çok yavaş o kadar. Bir de En iyi cevap adlı özelliği açıp kapattılar.
Top Bottom