Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Nereye Takacağım?

Şarj aleti değil, görüntüyü ve sesi aktaran komposit kablolar onlar, şarj edemezsin.
  2. crazyreign

Ankart 4pin rgb led girişi

Dostum ben bunları boşuna mı anlattım ya, ARGB olmaz senin anakarta :D.
  3. crazyreign

Nasıl yani? Pek anlamadım. ARGB olduğu için yazılım ile kontrol etme şansın yok.
  4. crazyreign

Denersen sonucu benimle paylaşmayı unutma, ben de merak ettim. Maalesef pek bir yolu yok. RGB'nin pin layout'u "12V-GREEN-RED-BLUE" diye gidiyor, ama ARGB'nin ise "POWER-DATA-GROUND" diye gidiyor, yani ortada bir dijitallik var, o yüzden unut onu :D.
  5. crazyreign

2 metreden daha fazlasını önermiyormuş kendi kılavuzunda yazan şeye göre. Belki sen taksan ışık sönük yanabilir.
  6. crazyreign

Anakart nedir?
  7. crazyreign

Yok mu prizlerden anlayan biri koca forumda

Estağfirullah. Bilmediğim çok konu var aslında :D.
  8. crazyreign

Ben de bugün öğrendim işte :D. Bilemiyorum da ben Amazon'dan almadım. Bir şey olmaz ama bu daha garanti.
  9. crazyreign

Ben ilk attığın linktekini kullanıyorum. Hatta bana mesaj atmıştın bununla ilgili :D.
  10. crazyreign

UPS mi, Akım korumalı priz mi?

UPS daha mantıklı olur ancak UPS'ler hakkında çok bilgim yok, alabiliyorsanız UPS alın.
  11. crazyreign

ışıkları açıp kapattıpğımda ve klimayı açıp kapattığımda monitörümün görüntüsü gidiyor

Elektriksel bir sorun var demek ki. Nasıl çözülür bilemem.
  12. crazyreign

HDMI TO VGA Dönüştürücü

Sisteme zarar vermez, iki tane sistemimde var o dönüştürücüden. Bir sorununu görmedim şimdiye kadar.
Top Bottom