Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Overclock Kulübü!!

Eyvallah, deneyeceğim. Arada böyle uğrayın, ne kadar çok sorumuz birikmiş size soracağımız :D.
  2. crazyreign

Overclock Kulübü!!

Şu an açık, Gear Down Mode kapalıyken 1T denemişliğim vardı sanırım ama pek hatırlamıyorum, yine denerim eğer gerekli ise. TUF B450-PRO GAMING, en son sürüm olan 2202 sürümünü kullanıyorum.
  3. crazyreign

Overclock Kulübü!!

Ben de pek anlamadım işte, sorması da garip bir soru oldu sanırım :D. Gear Down Mode kapalıydı, kapatınca CMD Rate Auto olduğu için 2T oluyordu, haliyle de hem Gear Down Mode hem de 2T olunca sistem açılmıyordu. Ryzen Master'da CMD Rate'in üzerine gelince bellek kontrolcüsünün hem Gear Down...
  4. crazyreign

Overclock Kulübü!!

Ben de bulmuşken sorayım. 1-CMD Rate ile IF'nin bölünmesinin ne alakası var? Mesela görüyorum adam 4400 MHz CL18 yapmış Micron J-die ile, CMD Rate 1. Yine de IF bölünmüş olur değil mi? 2-Bundan 1.5 ay önce sanırım yine yazmıştım bunu ama öneriniz varsa yine yazayım. Micron E-die (D9VPP) çipli...
  5. crazyreign

Cinayet Büro Kulübü (BEHZAT Ç .)

Ben imzama Cinayet Büro Komiseri yazdım ama sorun olur mu?
  6. crazyreign

Aha yaptım valla :D. Sen Cinayet Büro'ya troll mü dedin la!? :D
  7. crazyreign

Ben 1 yıl önce bitirmiştim ama 3 hafta önce tekrar başladım. Her şeyi izlerken çok daha iyi anlıyorum, o kadar acı veriyor ki bu durum.
  8. crazyreign

Ercüment mi? Onun ben :D. 1590762502 Kırmızı renkte yapamadım ya, yardım eder misiniz :D.
  9. crazyreign

Ona gerek yok :D.
  10. crazyreign

Ben de varım la! @YusufB sen de gel, şu an tek Akbaba'mız eksik :D.
Top Bottom