Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Sizce 2024 KYK Kredi ve Bursları Kaç TL Olur-Olmalı?

Sayı büyük olur ama değeri küçük olur her zamanki gibi. 1250 ₺ KYK kredisi alıyorum, yettirmek için 40 takla atmak gerekiyor.
  2. crazyreign

Papara Black Kart Başvurusunda Visa Card Mı Master Card Olarak Mı Geliyor

İkisi de çıkabiliyor. Bende Visa olanı var, babamda ve arkadaşlarımda MasterCard şeklinde.
  3. crazyreign

Papara kart IBAN nerede ?

Görselde verilen IBAN numarası konu sahibinin değil. Banka hesabından Papara hesabına para gönderirken belli bir IBAN adresine yolluyorsun, kendine ait bir IBAN değil o.
  4. crazyreign

Papara kart IBAN nerede ?

Papara'da IBAN yok. Eğer bir banka hesabından Papara hesabına para göndermek istiyorsan banka hesabının kendine ait olması lazım. Eğer değilse gönderemiyorsun.
  5. crazyreign

Papara Black Card Alanlar, Kart Size Kaç Günde Geldi? Edit:Kart Geldi

Üçüncü günü elimdeydi. Ancak çok uzun bir sürede gelmeyen bir sürü tanıdığım var :D.
  6. crazyreign

papara black card istemeden onaylı hesap yapılmıyormu?

Onaylı hesap ve Sözleşmeli hesaba geçmek için mecbur.
  7. crazyreign

papara black card istemeden onaylı hesap yapılmıyormu?

Evet. Onaylı hesap yapabiliyorsun Papara Black Card almadan. Alınca Sözleşmeli hesap olmuş oluyor.
  8. crazyreign

papara para kesmesi??

Ücretler & Limitler kısmında sadece ATM'den para yatırırken belli bir limiti geçince (500 ₺ aylık) komisyon aldığı yazıyor. Limiti doldurmuş olmamalıyım ama geçen gün hesabıma gelen 150 ₺ ve 5 ₺'dan %3 komisyon kesildi "İşlem ücreti" olarak. Anlamadım valla.
  9. crazyreign

Papara Card İyi midir?

🥲.
  10. crazyreign

Papara Card İyi midir?

Şu ana kadar kayda değer gördüğüm tek bir sıkıntısı var, o da 18 yaşının altındakilere aylık sadece 750 ₺ para transferi hakkı. Epey bir saçma bir özellik ama bunun haricinde kusurunu görmedim. Öncesinde ininal kullanıyordum ve ona göre çooooook daha iyi.
Top Bottom