Arama sonuçları: *

1. crazyreign

2023 de mining karlı mı?

Hayır, kârlı değil. Gerçekten elle tutulur bir kazanç getirmiyor şu an ne kazılabilen ne coin varsa. Kazım zorluğu. Ağdaki kazım gücü arttıkça kazım zorlaştırılır ki herkes kolay şekilde kazanç elde etmesin.
  2. crazyreign

Ethermine dayak istiyor

Orada DevFee yazıyor başında. DevFee demek miner'ın geliştiricisine yaptığın ödeme. Aşağı yukarı 1 share'lik kazım yapıyor geliştirici için, sonra kendi kazdığın pool'a tekrar bağlanıyor. Herhangi bir sorun yok. Her şey olması gerektiği gibi.
  3. crazyreign

RTX 2060 Mining Yapmak

Bu biraz karta bağlı. Elimde mining yapmak için kullandığım kart GIGABYTE'ın OC 6G modeli, soğutması iyi diyemem. 130~ Watt PL'lik config'de kasa içindeyken 65 derece görüyodum. Sistemi uzay montaj sisteme geçirdiğimde 60 derece, önüne 2 tane fan koyduğumda da 56-57 dereceye kadar düşürmeyi...
  4. crazyreign

RTX 2060 Mining Yapmak

Bu senin için iyi bir şey. Koy kenara PC'yi, kazsın 7/24, gelsin paralar.
  5. crazyreign

RTX 2060 Mining Yapmak

Tek kartlı rig'imde RTX 2060 var, 7/24 mining yapıyorum. Önceki ay 800 ₺ bıraktı. Bu ayın bitmesine daha 15 gün var ama elime 800 ₺ geçti. Ay bitimine doğru payout alsam nereden baksan 1100-1300 ₺ para gelmiş olacak bu ay. Bu işte gayet iyi para var, o yüzden yok "Güneş tam dik geldiği saatte...
  6. crazyreign

Mining Yaparken Hatalar Almaya Başladım?

Hayır. Şu anlık Ethermine'da mining yapabiliyorum, o kısım düzeldi. Sitesine yavaş giriyor bende. Anlık.
  7. crazyreign

Yasaklama yok. Ethermine'ın Twitter'ında da yazmış bir sürü insan rejected alıyor diye. Sunucu kaynaklı problem sanırım, emin değilim.
  8. crazyreign

Site gelmiş bulunmakta, girilebiliyor. Ayrıca valid share de almaya başladım. Düzeldi gibi.
  9. crazyreign

Herkeste öyle sanırım. Şu an ben de hata alıyorum Ethermine pool'unda. Diğer pool'ları denemedim. Anlık.
  10. crazyreign

Ethereum mining garip şeyler oluyor

Kazım zorluğu yükselip düşüyor. Ethermine kullanıyorum ve kullanan bir sür arkadaşım var, hepsinde şu an öyle. Kazmaya devam et, herhangi bir şey yok. Happy mining.
  11. crazyreign

5600XT mining kazım düştü mü?

Zorluk epey bir yükseldi. 32.5 MH/s aldığım RTX 2060 ile önceden 0.0013 ETH görüyordum günlük, şimdi anca 0.001 ETH :D.
  12. crazyreign

Mining esnasında çift monitör kullanmak kart yorar mı ?

3 monitör kullanıyorum. RTX 2070 SUPER varken stabil olarak 43.5 MH/s, RTX 2060 varken de 32.5 MH/s alıyorum. RTX 2060 ile 3 monitör bağlıyken kazım hızı 28.5 MH/s'e kadar, 2 monitör bağlıyken de 29 MH/s'e kadar düşüyor. RTX 2070 SUPER ile 3 monitör bağlıyken 38.5 MH/s'e kadar, 2 monitör...
  13. crazyreign

Binance Kanal Askıya Alındı

Önemli değil. Bu arada biraz gelişmeleri takip etmeni öneririm. Biz söylemesek belki paran kalacak orada :P.
  14. crazyreign

Binance Kanal Askıya Alındı

Eğer şu an Binance Global üzerinden TRY olarak para çekmeye çalışıyorsan yapamazsın. TRY çekimi için TRBinance kullanmalısın. Kapattılar Global'den TRY çekimini direkt.
  15. crazyreign

Tek ekran kartı ile evde mining Yapılır mı ?

Hayır. Yaşamazsın. Ancak 5-6 saat yapmak yerine daha fazla yaparsan elle tutulur para kazanırsın. 10-12 saat yapsan güzel. Veyahut PC'de oyun oynamadığın, daha doğrusu GPU'yu kullanan bir şey yapmadığın sürece mining açık kalsın, hiç yoktan iyidir. Günlük yaptığın video izleme tarzı şeyleri...
  16. crazyreign

Hiveos anakart güncelleme nasıl yapılır

Flash bellekteki RIG.CONF dosyasını silmeyi ve sonra boot etmeyi dene. Eğer olmazsa tekrardan HiveOS yazdırın flash belleğe.
  17. crazyreign

Ethermine ödeme ile ilgili soru ?

Yatar. Doğrulamadan da yatıyor ETH hesabına.
  18. crazyreign

Binance pool mu daha iyidir ethermine mı?

Tam olarak o kadar değil tabii. 14 bittiği an atar.
  19. crazyreign

Binance pool mu daha iyidir ethermine mı?

Eğer ödemeyi daha geç alman seni çok bağlamıyorsa Ethermine kullanman daha iyi olur. Zamanında ben de Binance Pool denemiştim, günlük ödeme yapıyor Eyvallah ama az veriyordu :D. Ben olsam Ethermine kullanırdım. Öyle değil tam olarak. 0.01 ETH'e ulaştığın zaman 2 hafta süre veriyor ve dolunca...
  20. crazyreign

Ethermine ödeme gerçekleşmedi

O öyle olabiliyor. "Tam" olarak 15 günde vermediği oluyor, birkaç kere yaşadım. Payouts kısmındaki tahmini payout süresi de tam olarak doğru göstermeyebiliyor. Ödeme almama 25 saat varken ödemeyi gönderdiği olmuştu. Beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok maalesef.
Top Bottom