Arama sonuçları: *

1. crazyreign

Mining yapmaya başlıycam bilgi edinmem lazım

4 GB VRAM'li kartlarla mining şu an eskisine göre çok çok daha az kazandırıyor. 0.11 $ gibi bir değer gözükmesi gayet normal. RVN'ın blok ödülleri yarılandı, üstüne bir de BTC ve diğer tüm coin'lerin fiyatı düştüğü için kazanç çok çok az. ETC desen fiyattan etkilendi o da. FIRO ve ERGO'ya...
  2. crazyreign

XLM çekme neden daha olmadı?

XLM ağlarında var bir şey, gönderilmiyor. Dex-Trade'den BinanceTR hesabıma XLM gönderme emri verdim 8 Aralık'ta, yaklaşık 24 saat içinde halen gönderim yapılmamıştı. Dex-Trade'in desteğine sordum XLM ağlarında bir overload var dediler. Ben de eğer mümkünse emri iptal edin dedim ve iptal ettiler.
  3. crazyreign

binance raven satip nasil try cevircem paparaya gecircem

Güzel yine. 50 RVN'a ulaşmaktan daha kolay. Eğer konu sahibi 10 ₺'lık RVN'a sahipse güzel.
  4. crazyreign

binance raven satip nasil try cevircem paparaya gecircem

Bir arkadaşımın bir miktar XMR'ı vardı ve satma limitine ulaşmadığı için satamıyordu, çözüm olarak Düşük bakiyeleri BNB'ye dönüştür seçeneğini kullandı ve elindeki XMR değerinde BNB geçti eline. Onu da satıp kartına atabildi. Eğer BNB'nin de satma limiti çok yüksek değil ise bu dediğimi...
  5. crazyreign

binance uygulamasının ara yüzümü değişti?

1920x1080 monitör valla :D. Chrome yer işaretlerim gözükmesin diye yukarıdan biraz kırptım tabii ki ama sitenin gözükecek bir tarafını kesmedim.
  6. crazyreign

binance uygulamasının ara yüzümü değişti?

Arayüz namına bir değişiklik göremedim açıkçası. O Android'in bir sorunundan kaynaklıydı. O soruna muzdarip olan babamın Xiaomi telefonunda System WebView uygulamasını güncelleyince düzeldi. Ben iOS kullandığım için direkt uygulamadan atma tarzında bir şey yaşamadım :D.
  7. crazyreign

BTT coin (mi) nedir ?

BitTorrent Token o. AC Milan, PSG, Juventus, Galatasaray gibi takımların da kripto paraları var :).
Top Bottom