Arama sonuçları: *

1. C

İşlemci ve Ram için Voltaj Düşürme Ayarları Nasıl Yapılır? / *Tasarruf Amaçlı*

Bu aralar ders çalışıyorum ekran kartımlada mining yapıyorum pc 24 saat açık oyun oynama gibi bir durumum yok oyuzden performans kesinlikle önemli değil işlemci ve ram nekadar düşürebilirsem okadar iyi benim için sistem şuan toplam 229W çekiyor buda günlük 5.6KW yapıyor yaptığım her 1w tasarruf...
  2. C

İşlemci ve Ram için Voltaj Düşürme Ayarları Nasıl Yapılır? / *Tasarruf Amaçlı*

Merhaba herkese i5 6th işlemcim ve standart gskil 8gb 3000ghz ram mevcut sağlıklı bir şekilde uv yapmak istiyorum msı afterburner gibi güzel programlar var mı bunlar için zarar vermeden amacım elektrik tasarrufu sağlamak şuan için performansla bir işim yok.
  3. C

Mining Bilgİli Arkadaşlar!Miner Programı ile İstediğmiz GPUNasıl Inactive edilir

Merhaba rtx3060 ve 1660super Trex miner ile eth kazıyorum aynı anakart üstünde 1050ti mevcut ama onunla rvn kazmak istiyorum miner programı ile istediğim kartı devre dışı bırakıp istediğimi çalıştıramıyorum nasıl oluyor yardımcı olabilirmisiniz?
Top Bottom