Arama sonuçları: *

1. dütdütvınvın

Öneri Taşınabilir disk önerisi

500 GB'tan fazla bir depolamaya ihtiyacım yok, 100 GB'tan fazla olsun yeterli. Bütçem 300 TL maksimum. Type-C olursa daha guzel olur.
  2. dütdütvınvın

Öneri Kol Saati Önerisi 300 TL

oneri ve bilgiler icin cok saol
  3. dütdütvınvın

Öneri Kol Saati Önerisi 300 TL

Analog saat onerisi, dijital degil akilli degil. 300 TL butce ṣık sade her yerinden rakamlar veya gostergeler firlamayan tarzda
  4. dütdütvınvın

Öneri Hediyelik Eṣya Önerisi

ya sirf figur olmak zorunda degil aslinda one piece olmak zorunda bile degil dogum gunu hediyesi almam lazim bulamiyorum bisey
  5. dütdütvınvın

gold roger ve luffy imis
  6. dütdütvınvın

favori karakterini bilmiyorum cunku one piece de bilmiuorum
  7. dütdütvınvın

Arkadasim var bir tane cinsiyeti erkek. One piece temali hediyelik esya onerisi lazim. 250TL butce ama 300 e cikabilirim guzelse oneriniz. Figur olabilir 2-3 tane esyanin paket halinde olmasi olabilir onerilere acigim. (Samurai champloo, Cowboy Bebop, Jujutsu Kaisen bunlarida seviyor bunlar...
  8. dütdütvınvın

Erkek Bireye Ne Hediye Alınır?

30 u ayin ama farketmez beraber oldgundan alip vercez
  9. dütdütvınvın

ya sey kendi ile alakali seuleri pek anlatmiuo
  10. dütdütvınvın

ofya 1672599489 baya bi ani olur nerdrn baksan 45 dkk
  11. dütdütvınvın

yok liseliyiz maalesef 1672599095 niye olm 1672599131 yani arkadqsim birwz fazla duz sanirim
  12. dütdütvınvın

bende ondan bilmiyorum ne alinir diye 1672598872 yani sanirim bilmem lazim ama spesifik olarak nelerden hoslanir bilmiyorum
  13. dütdütvınvın

oneri icin saol ama 250 tlyi harcamam lazim bide giyim olmamali 1672598708 hayir.
  14. dütdütvınvın

dogum gunu hediyesi agama hediye alcam 250tl butcem var ne alinir saat falan gibi klise seyler haric ani kalsin istiyorum giyim de olmamali
  15. dütdütvınvın

İnternetten Bilgisayar Alamamak

vatandan almayı niye tercih etmiyorsun baban parasını daha fazla vereceğini kabul ettiyse sıkıntı yokki
  16. dütdütvınvın

İnternetten Bilgisayar Alamamak

git babana gerçekte mağazaları olduğunu söyle en etkili yöntem bu olur galiba somut bir mağazalarının olduğunu öğrenirse iyi olabilir.
  17. dütdütvınvın

İtopya alışverişim kargoya verildi ne zamana gelir

Dün fotoda göedüğünüz gibi 8de satın aldım kargoya bugun verildi iyi bir şey mi?(bazı kişiler 5-6 güne kargoya veriliyor falan diyorlar ama) birde ne zamana gelir tahmini?
  18. dütdütvınvın

vatan gibi kurumsal mağazalarda stok sıkıntısı olur mu?

hem kurumsal hemde intten değil mağazaya gidip alma yani daha çok kurumsal bir mağazaya gitme
  19. dütdütvınvın

fiyatlar nasıl olur mağaza içinde
  20. dütdütvınvın

internetten alış veriş değilde gidip kendimiz toplasak stok sıkıntısı olurmu onlardada o tarz vatan gibi kurumsal mağazalarda.
Top Bottom