Arama sonuçları: *

1. edd123

Çözüldü✓ Eski pcdeki hddyi yeni pcye takmak

Hayır yok, USB bellek gibi düşün. ama Windows kullanamazsın.
  2. edd123

PC ye HDD Nasıl Takabilirim

sata kablosu dahili gelir diğer lazım olan kablo psu üzerinde zaten. gerek yok.
  3. edd123

Windows dahil her şey depolamadan depolamaya aktarılabilir mi?

evet, eğer şu an windows dahil her şey tek bir hdd üzerine yazılıysa, minimum olarak hdd üzerine yazılı bilginin kapladığı yer kadar kapasitede yeni bir ssd alırsanız (örnek: hdd 200gb veri kurulu= min 200gb ssd) hdd yi sdd ye klonlayıp sonrasında hdd yi boşaltabilirsiniz. böylece windows dahil...
  4. edd123

AMD dosyaları çok yer kaplıyor

çoğunluk driver parçaların çalışması için lazım olan yazılımlar silmenizi önermem.
  5. edd123

Öneri Satmak İçin HDD Alınır mı ?

hocam bilemiyorum şimdi. YTD belki ufak çaplı bir stok yapılabilir 4 5 hdd ile. en azından elinizde patlasa bile büyük zarar oluşturmaz.
  6. edd123

Öneri Satmak İçin HDD Alınır mı ?

hocam stoklar sıkıntıya girmediği sürece sizden alınacağını sanmıyorum depolama birimlerinin de kolay kolay stokları bitmez gibime geliyor
  7. edd123

1 TB HDD'mi yoksa 500 GB SSD'mi ?

ses yapmaz yaklaşık 6 yıldır hdd kullanıyorum ce bangır bangır bir sesi yok anca kulağınızı hdd nin üstüne koyarsanız duyacağınız bir sesi var. dediğim gibi sık kullandığınız oyun dosya vb şeyleri ssd de tutarsanız daha rahat olur sizin için.
  8. edd123

1 TB HDD'mi yoksa 500 GB SSD'mi ?

hdd ses yapmaz windows m2 de ise en mantıklısı hdd almak hız max saniyeler farkeder ama 500gb fazla yeriniz olur sık kullandığınız oyunları ssd de tutarsınız.
  9. edd123

1TB HDD vs 480GB SSD

1tb hdd al yerin olsun. zaten hızlı olması gereken şeyleri ssdye kurmuşsun.
  10. edd123

M2 takacağım bir bakabilir misini?

Markaysı bilmiyotum ama o fiyata iyi. Bilen birisine sor kronik sorunlu olabilir. Anakartınanda uyar.
  11. edd123

Öneri Hangi SSD seçilmeli.

apacer panther. 2. gruptan da en iyileri kingston ama apacer panther ondan da iyi.
  12. edd123

Çözüldü✓ HDD'yi çıkarsam, bir daha taktığımda içindekilere erişebilir miyim?

çıkarabilirsin ama çkıartırken psu den güç gelmemeli. kapattıktan sonra pc nin fişi de çek.
  13. edd123

SSD Sağlık durumu %88

1 senede 88 kötü.
  14. edd123

SSD,HDD test sonuçları

gayet iyi sonuçlar nerdeyse 1 sene olmuş.
  15. edd123

Sizce 2 marka arasindan hangi m2 ssd tavsiye

xpg daha iyi.
  16. edd123

Gigabayte vs Apacer SSD

kesinlikle apacer.
  17. edd123

da sistem 2 için ssd önerisi

toshiba dersen normal toshiba anlaşılır. kioxia yaz ozaman.
  18. edd123

da sistem 2 için ssd önerisi

toshiba alma kronik sorunlu. 1600929361 artık da2 devri kapandı indirimi bitti. ama istersen al. birde fiyatı ne kadar ve kaç gb yazın artık
Top Bottom