Arama sonuçları: *

1. ekremabi

pkk Bağlantılı 140 Journos Ve Teyit.Org

kanak istediğine oy ver beni alakadar etmez ama hdp'nin pkk ile ilişkisi olduğunu kendileri de zaten kabul ediyor. Bu muhalefeti bastırmak değil. Evet belki hdp'nin de belirli bir seçmen kitlesi var fakat böyle propagandalar ülkeye ve ülkenin birliğine zarar vermekten başka bir şey yapmaz...
  2. ekremabi

Ersin Korkut'un söyledikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Tutuklanmalı mı?

Herkes dalga geçiyor demiş fakat konu sahibinin dediği gibi o halde her türlü propaganda gülünerek söylensin kimse de bir şey demesin sorunca da "şakaydı ya dalga geçiyor" densin. Böyle bir şey olabilir mi? Bence yaptığı yanlış anlaşılmaya çok açık bir davranış. 1617983839 +1
  3. ekremabi

Dolar 1 seneye ne olur

Arkadaşlar lütfen bir şeyler bilmeden "yatırım tavsiyesi"nde bulunmayın. Çünkü piyasa çok değişkendir ve her an her şey olabilir. Ha ama bu doların tabii ki bir günde 2 olacağı anlamına veya tek günde 10 olacağı anlamına gelmiyor. Ben senin yerinde olsam altına yatırım yapardım altın her zaman...
  4. ekremabi

Türk lirası değerleniyor

Çok karamsar olmak istemem fakat artık 7 liraya bile ucuz demeye başladık. Bu psikolojik bir dalgalanma diye düşünüyorum. Tabii ki düşmesi hoş bir şey fakat hatırlatırım geçen sene bu zamanlarda dolar 5.90 seviyesindeydi. Bu nedenle ekonomide köklü değişiklikler yapılmadığı sürece çok bir fark...
  5. ekremabi

Doların düşmesi ama bunun fiyatlara yansımaması

Arkadaşlar selam size çok kısa bir sorum var bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Maliye ve Hazine Bakanlığındaki değişim ile dolar düşüşe geçti ama bu durum fiyatlara yansımadı henüz bunun sebebi nedir veya ne zaman yansır. Şimdiden teşekkür ederim. Edit: Güncel dolar kuru şu anda 7.68dir.
Top Bottom