Arama sonuçları: *

1. enokeno

Sakarya bölgesi 2024 yılı teknik servis ücretleri

Anladım hocam ama şunu söyleyebilirim webtasarım için, sadece tanıtım amaçlı bir site için (inşaat sitesi gibi) fiyat yüksek ama e-ticaret sitesi için fiyat normal, biz hala 8-10 k bandında işlem yapıyoruz çünkü rekabet çok yüksek
  2. enokeno

Sakarya bölgesi 2024 yılı teknik servis ücretleri

webtasarımı wordpress ile mi yapıyorsunuz?
  3. enokeno

LoL 20 saniyede bir aniden çıkan ping

kablolu bağlantı ile denedin mi?
  4. enokeno

Kasa çalışıyor ama ekran yok klavye ışığı yok kulaklık ışığı yok mouse ışığı yok

ramlerin yerini yeniden değiştir, bios pilini çıkar 10 dk bekle tekrar tak tabi bu sırada psu'nun gücünü kes kabloyu da çıkar
  5. enokeno

2070 64 3200+ pc uyum

geçici veriyorsa hiçbir şey yapamazsın senin sistemine uymuyor kart
  6. enokeno

2070 64 3200+ pc uyum

ekran kartını geri alacak mı senden anlamadım, ayrıca yanık kokusu geliyor ne demek
  7. enokeno

Çözüldü✓ apu sistemde taktığım ekran kartını birincil olarak ayarlamak istiyorum

hocam o zaman ekran kartını kullanamazsınız, ekran kartınızda vga çıkışı yoksa ki yoktur büyük ihtimalle, dönüştürücü almanız lazım
  8. enokeno

Çözüldü✓ apu sistemde taktığım ekran kartını birincil olarak ayarlamak istiyorum

dostum hdmi'ı ekran kartına takarsan onu kullanır senin bir şey yapmana gerek kalmaz
  9. enokeno

Fifa oynamak için oyun konsolu

ikinci el xbox one s gamepadi alabilirsin
  10. enokeno

Dostlar bilgisayarım hacklendi , metamask cüzdanım boşaltıldı.

hocam özel değilse ne kadar boşaltılmış?
  11. enokeno

Bilgisayarımda ki ağırlıktan bıktım..

ddu ile güvenli modda ekran kartı sürücüsü silmek yaz youtube a
  12. enokeno

Rx 590 R7 2700x sistem

Dostum ne alakası var? Sen konuyu bulmadığın sürece karşına çıkmaz zaten, her çözülen konu kapatılırsa insanlar sorularının cevabı önceden verilmişse nasıl görecek?
  13. enokeno

Bozuk PC CrystalDiskMark sonuçları 2 SSD

Hızlar normal, ama sorunu bilmiyorum, psu'da problem varsa başka psu ile denenir, anakartta varsa problemi bulmak uğraştırır, belki bir ihtimal kablolardadır.
  14. enokeno

Güvenli moddan çıkamıyorum

o durumda da olmadı, mecbur sıfırladım sistemi
  15. enokeno

yok çözemedim
  16. enokeno

hocam işte bilgisayar açıldığında ekran mavi bir şekilde gidip geliyor ve resetliyor ekranı, yani çalıştırı açıyorum ama gidip geldiğinde reset atıyor ilerleme kaydedemiyorum 1641320255 bir önceki sürüme dön desem gelişmiş seçeneklerden çözebilir miyim?
  17. enokeno

orada yeniden başlata basıyorum yine öyle başlıyor, bios pilini filan çıkarsam olur mu?
  18. enokeno

açma tuşuna bastım sonra da pc açılana kadar f4 e bas çek yaptım bir şey değişmedi, hangi ekranı açtırmak istiyordunuz? 1641319794 evet sonra 1641319859 gelişmiş başlatma yerine geliyorum fakat burada ne yaoacağım bilmiyorum
  19. enokeno

Ddu kullanarak ekran kartı driverlarını silecektim fakat güvenli modda ekran gidip geliyor işlem yapamıyorum, kasanın kapatma tuşundan kapatarak kapatıyorum fakat yine güvenli modda açılıyor, böyle bir döngü içine girdim nasıl çıkabilirim? 1641319546 bu konulardan kim anlıyor kimi etiketlemeliyim?
  20. enokeno

PC arada sırada 15 FPS'e düşüyor

ramlerin yerlerini değiştirip öyle deneyin 1641159813 windows'un kurulu olduğu diske test yapın hocam bi görelim
Top Bottom