Arama sonuçları: *

1. equionx

Hangi sistem daha iyi?

Amd kartlarda yazılım sorunu var bazı kartlarda watman hatasi var kurtulamazsın hatadan nvdia al
  2. equionx

Bayramdan önce bu sistemi aldım iyi mi

İyi sistem hayırlı olsun ekran kartı watman hatasi vermez inşallah hayırlı olsun
  3. equionx

Rx 6600xt rtx 2060 super kararsız kaldım acil yardım

Nasıl rx6600xt hocam rtx 2060 saha güçlü fotografinida yükledim
  4. equionx

Rx 6600xt rtx 2060 super kararsız kaldım acil yardım

Nvdia programı daha iyi hocam rtx 2060 daha güçlü kart internette kıyaslamalari fln da var zaten
  5. equionx

Babam sahibindendeki adama güvenmiyor

Sistem açılmadiysa bosver sen onu dolap uygulaması üzerinden bak orası daha iyi param güvende ile alabilirsen al ama faturası en zindan olsun veya garantisi olursa iyi olur
  6. equionx

Nasıl sistem açılmamış bilgisayarmi calismiyor
  7. equionx

Güvenemiyor doğal olarak sistemin fiyatı yüksek yani hemde 2.el alıyorsun sistemi denemeden adam sana yanlış anlamada bozuk malzeme verse ordan gitse direk telefon no değiştirir ulaşamazsınız adama bidaha parada yanar en iyisi param güvende ile almak dolap uygulamasında var sorun oluştuğu zaman...
  8. equionx

Hocam param güvende ile al evine kadar gelsin test et ilk önce fullmark yap ısısı fln normalmi ona bak sonra fanlarinda sorun varmi onlara bak kartta coil sesi varmi onlara bak power supply calisiyoken ses cikariyormu coil sesi varmı onlara dikkat et hdd tıkırtı sesi varmı sağlık performans...
  9. equionx

8x4 mü 16x2 RAM mi ?

8x4 daha iyi olur
  10. equionx

12k 3060 8gb pc önerisi

Sistem güzel 2.el ama daha yüksek parçalı pc alınabilir araştırılıp
  11. equionx

İlk defa sistem topladım bilgili kişilere bazı sorularım var

Vardır termal macun ona bakmaya gerek yok ekran kartıda takmak kolay bakarsın youtubeden
  12. equionx

İlk defa sistem topladım bilgili kişilere bazı sorularım var

Ekran kartı takmak çok kolay youtube yazarak izleyebilirsiniz götürmeye gerek yok bence 1686435891 Hepsini okumadım termal macun sürmene gerek yok işlemcinin fanını altında var termal macun
  13. equionx

Gençer gaming hakkında.

Bence yapılmaması lazım böle bise itopya incehesap tavsiye edebilirsiniz
Top Bottom