Arama sonuçları: *

1. esancash

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

dostum emin ol çok daha içimi ferahlatmak isteyeceğim şeyler vardır sadece başıma tuhaf bi olay geldi ve yorumunuzu merak ettim aslında ne yapmam lazım dan sormak yerine yorumunuz nedir gibi bu durumda neler olabilir gibi görmekti hani burda hepimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz 1689894826...
  2. esancash

aynı olay değilki knk anlamıyonuz
  3. esancash

bende öyle düşünüyorum hani herkes karakter meselesi falan diyo ki karakterimde ucuz o zaman benim umrumda değilken diğerlerinin daha ismimi nasıl bi insan olduğumu bilmeden böyle konuşması komik
  4. esancash

yok rahatım hala bi sorun yok eyvallah ama düşüncen için
  5. esancash

bu forumda bana sallayanda çok ama hani herkes konusuyo gibi sadece etik olanı düşünüyo he yerimde olupta söylediğini yapıcak kaç insan var bilemem ama benim yaptığım hırsızlık gibi vs bi durum yok o konuda ben gayet rahatım bunu da belirtmek istiyorum ve hani verip vermek benim insafıma kalıyo...
  6. esancash

dostum amazon üzeriden sağlam bi savunma gelse yollayacağım da işte zeki zanneden kendini birisi muhtemelen
  7. esancash

bu var sadece 1689889170 knk amazon üzerinden ulaşmıyosun kanunlarda da haklı değilsin ne boş yapıyosun
  8. esancash

dostum haklısın ve hani bana etik değil gibi ithamlarda bulunuyolar ama h burayı kontrol ettim herhangi bir mesaj göremedim alakalı
  9. esancash

tamamdır deneyeceğim o zaman 1689888286 sen mi oluşturdun acaba hesabı 😁
  10. esancash

dostum yollamayacağım diyorum ki hukuki olarak zorunluluğumda yok diyorum bariz yalan yani bi korkumda yok doğrusu ne derse desin millet isa muhammed kesiliyolar konuşurken klasik yani çokta takmıyorum
  11. esancash

pekte inandırıcı gelmedi doğrusu mng kargo ile gelen ürünler yurtiçi ile iade zannetmem ve bu kadar amatör değilsinizdir diye umuyorum
  12. esancash

hırsızım demekki kanka amazondan bile çok derttin ne deyim daha sana 1689887219 verdim evet merak ettim sadece başka insanların fikirlerini
  13. esancash

dostum belki müslüman değilim hani bu kısmı bana kalmış diyorum anlatabiliyor muyum?
  14. esancash

bende öyle yapacağım ki zaten olan oldu moderatör arkadaşın attığı kanunuda gördük ben verme taraftarı değilim öğrenciyim satıp ilaç yapacağım kendime he şunuda söyleyim vicdanım gayet rahat piyasada size fahiş ürüm satan insanlarda emin ol dibine kadar her zaman helal yemiyo ki umrumda da...
  15. esancash

satıcı kusura bakmasın artık hocam ben çökücem bunlara
  16. esancash

o fiyata vidasını vereiblirim 🤣
  17. esancash

evet faturada benim ismim var ama 3x yazıyo ama 6x var çok tuhaf bir durum bende anlayamadım
  18. esancash

kontrol ettim ve 1 tane söylememe rağmen 3x olduğu gözüküyo 3kg olarak ve 6x gelip gariplik olduğunu düşünüp ben tarttığımda 20kg ölçtüm 😁
Top Bottom