Arama sonuçları: *

1. esancash

8K her şey DAHİL TOPLAMA SORU?

almadım zaten ama almak isteyen kişi sadece bu siteyi kullanmak istiyo taksitte bi sorun yok 1661472963 hani adam işbankası çalışanıymuş ve bi avantajı oluyomuş bilmediğim ısrarla sadece bu siteden istiyor🤦🏽
  2. esancash

öyle bi şansım yok işte reis taksit alıncal ve sadece bu siteden olabilir 1661460071 nereyi daha detaylı açayım anlayamadım
  3. esancash

arkadaşlar merhaba sistem topladım mecburen pazarama adlı işbankasının sitesinde almak zorundayım orda şöyle bir sistem topladım uymayan yada o sitede daha iyi olan bir parça var ise söyler misiniz benimde bir sorum var anakart mAtx ama kasa ATX gözüküyor nette bulamadım mAtx gibi bir şey uyumlu...
  4. esancash

Max 7k Bütçeyle Her Şey Dahi̇l Si̇stem

kasa dışında bana Hz si önemli olmayan paneli en kötü Va olan güzel bi monitör de önerir misin monitör klavye mouse
  5. esancash

Max 7k Bütçeyle Her Şey Dahi̇l Si̇stem

Arkadaşlar en fazla 7k bütçeye her şey dahil bilgisayar arıyorum ekipmanların aşırı bi önemi yok önerilerinizi bekliyorum
  6. esancash

12k hazır sistem+monitör tavsiyesi

tamam eyw sistem olarak önerin nedir
  7. esancash

evet yeterli olur 1650
  8. esancash

arkadaşlar toplam 12k tutucak şekilde hazır sistem+monitör almak istiyorum monitör 144hz olsun onun dışında geri kalanında işlemci amd olursa güzel olur ama olmasa da olabilir taksitle alıcağım ama 12k yı geçebilir taksit fiyatı
  9. esancash

İTOPYADA AYIN SİSTEMİ ÇIKTI !

Başta burdaki gibi bende önyargılıydum fakat sonra alma kararına vardım darboğaz çok büyük bir problem değil zaten gsyncli monitör alıcam sabitlenicek FPS oyüzden almak istedim
  10. esancash

Ryzen 5 3600 RTX3060 li sistem

Knk eğer başlıktaki gibi istersen bu sistem efsane senin için...
  11. esancash

RTX3060'lı sistem tavsiyesi

Merhaba atacağım sistem az biraz darboğaz yapıyor ama fena değil atmak istedim ki eğer istersen işlemciyi r5 5600x yapıp bir tane soğutucu alırsanda olur 1628457557...
  12. esancash

15 k yı geçmicek şekilde PC tavsiyesi

Kusura bakmayın çok haklısınız ben karıştırdım
  13. esancash

Hayır öyle değil işlemci olarak AMD dedim
  14. esancash

İşte diyomki ben Nvidia istiyorum
  15. esancash

Knk AMD istiyorum ve Nvidia ekran kartı istiyorum 1627862280 Hangisi aga 2 tane var
  16. esancash

Hangisi 2 tane var
  17. esancash

Yanlış yazmışım kusura bakma AMD istiyorum 1627862077 Ama Onu biliyorum ama şirket tayvan yapımlı ve tr de hiçbir garanti yeri yok yani garanti işlemleri zor olur e diceksin Asya'ya Tayvanlı ama asusun tr de yerleri var ve müşteri hizmetleri gibi
  18. esancash

1080 p ama ileriki zamanlarda belki 1440 geöerim 1627858479 Ama büyük ihtimalle geçmem 1627858527 Peki bunun dışında alınabilir bişi atar mısınız
  19. esancash

https://www.incehesap.com/slate-3070-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47972/ Bu sistem alınır mı
Top Bottom