Arama sonuçları: *

1. eyupefe3

MT-25 ile başlanır mı?

Mt25'nkileri bilmiyorum ama alacağın motorun frenleri düzgün olsun onun harici başlanabilir gaza gelmedikçe.Mesela mt07 mis gibi motor ama durmuyor.
  2. eyupefe3

En uygun en iyi motosiklet kaskı

Ucuz kask alma.
  3. eyupefe3

Babamı nasıl motor almaya ikna ederim

Rahatlık açısından naked bakabilirsin.Genelde mt125 öneriyorlardı bu bütçelere. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-arora-fabrika-satis-magzasindan-2023-mt125-1076685983/detay...
  4. eyupefe3

Babamı nasıl motor almaya ikna ederim

125lik nakedlerden,deneyimin varsa süper sport tarzı alabilirsin.Babanın dediği çok haklı bir şey aslında sen 50lik motor alsan bile sıkıntı,o hızlı akan trafiğe girdiğin zaman sen 50 ilede gitsen başka birinin hatası senin canına mal olur,motorlar arabalar kadar güvenli değil.
  5. eyupefe3

motor ehliyetleri nasıl alınır kaç para

Nasıl ısınamadın ya bu motorla bir yatıyorsun r6ya kafa tutuyor :D Bende motor yok bisikletle yatıyorum aynı hisler
  6. eyupefe3

A1 Ehliyeti almak hakkında sorular !

Hocam şimdi aklıma geldi abim araba ehliyeti alırken balıkesir yerine bursadan almıştı daha uygunmuş burada.
  7. eyupefe3

Bir bilgim yok,arkadaşlarınıza fiyat sorabilirsiniz yakın zamanda alan varsa.Ama mantık olarak düşününce istanbul ile bursada fiyat farkı tabii ki olacaktır.
  8. eyupefe3

400TL fark gözüküyor internette aratınca. Toplam 2995 TL. A1 sınıfı sürücü kursu fiyatı 2010 TL, sınav giriş ücreti 280 TL. harç ücreti 705TL. Toplam 2995 TL. a1 A2 sınıfı sürücü kursu fiyatı 2400 TL, sınav giriş ücreti 280 TL, harç ücreti 705 TL, Toplam 3385 TL. a2
  9. eyupefe3

450CC Motor Başlangıç Motoru Olur mu ?

İstediğin kadar özel ders al panik anında hiç biri işe yaramıyor 150lik ile uğraşırım diyorsan onlardan al öyle başla.Parçası ucuz bir motor al çok düşersin.
  10. eyupefe3

450CC Motor Başlangıç Motoru Olur mu ?

Olmaz. 1668327052 125 veya 150cc ile başla.Uğraşmak istemiyorsan scooter al 1 yıl falan iyice öğren ondan sonra alırsın
  11. eyupefe3

Kullanabileceğim Motorsiklet ler ?

Dediğim şeyi anlamamışsın hala bana laf anlatıyorsun ne yaparsan yap hocam.
  12. eyupefe3

Devam et o zaman. 1667247549 Kardeşim sen ilerde alınmayacak diye bir tişörtü 3 beden büyük alırsan ne olur ?
  13. eyupefe3

Tamam işte alsın bende 14 yaşındayım 125lik kullanabiliyorum (köy yollarında tabii ki).Al sat için diyorsanız zaten onunla babası ilgilenecek bence şuanlık tabi ki erken ki 250bin TL bütçeden bahsediyor.
  14. eyupefe3

Kankam afedersin ama 600lük alıp 2 günde ahirete gitmeyi mi düşünüyorsun ? 125lik al 2 yıla satar 250cc geçersin biraz sonra 600lük alırsın.İkinci el al zaten yeni başlayacağın için düşeceksin çok normal en kötü scooter al onla kalkışları öğren.
  15. eyupefe3

Top speed 250km eden fp motorlar

2015te değiliz minimum 50bin altı alınmaz motor.
  16. eyupefe3

Öneri Motor başlangıç önerisi

Benim bildiğime göre A1 alıp 2 yıl deneyimden sonra A2 veriyorlar.
  17. eyupefe3

Öneri Motor başlangıç önerisi

Rahat istiyorsan racing alma oturuş pozisyonundan vs dolayı.Yeni başlayınca sistem değişmediyse A1 ehliyet alabiliyorsun ve 250CC süremiyorsun malesef.
  18. eyupefe3

15-25K ARASI MOTOR TAVSİYESİ

Onlar sağlam değil diye biliyorum.Bir sıkıntı vardı onlarda ama neydi tam hatırlamıyorum.
  19. eyupefe3

15-25K ARASI MOTOR TAVSİYESİ

Cbr 125 bakabilirsin. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-125-temiz-986320005/detay
  20. eyupefe3

Motorla en fazla kaç km/h ile gittiniz?

bisan mtx 7400 al geç hocam :widepeepo:
Top Bottom