Arama sonuçları: *

1. F

Fan çoklayıcı önerisi

Aslında bunu almanız daha iyi bence 3 adet bağlıcaksanız
  2. F

Fan çoklayıcı önerisi

https://www.teknobiyotik.com/aksesuar-yazilim/kablolar/akasa-besli-pwm-fan-coklayici-flexa-kablo.html Çoğu kişi zaten bunu önerir bizzat kullanıyorum alın derim
  3. F

PC çalışıyor görüntü yok

Hocam ekran kartında beyaz ışık yanıyormu ?
  4. F

USB Aygıtı Tanımadı hatası çözümü

hocam en iyi cevap nası yapıcam sizi ?
  5. F

oldu valla oldu şaka gibi
  6. F

Arkadaşlar daha dün çalışıyordu kasanın ön panelindeki usb girişilerine kulaklığı takıyorum biri çalışıyor diğeri ise aygıtı tanımadı hatası veriyor çözümü nedir ? Aynı kulaklık
  7. F

Anakart + - kablolarına dokununca gelen çıt sesi

Arkadaşlar elim deydi biran çıt sesi geldi ama pc felan çalışıyor bi sorun olmuşmudur ?
  8. F

Papara Sanal Kart...

Kartın yükleme limit var diye hatırlıyorum limiti papara uygulması ile bakın
  9. F

Kaldırdığım Uygulama Arama Sonuçlarında Çıkıyor

Arkadaşlar uplayi kaldırdım ama arama sonuçlarında çıkıyor sağtık vs çalışmıyor nasıl silebilirim ? Aç diyorum açmıyorda.
  10. F

DxDiag sistem bilgileri gözükmüyor

Denicem olmadı bios pilini çıkarıp takarım çok sağolun uğraştığınız için
  11. F

Bende ilk defa rastladım 😂
  12. F

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar. DxDiag sistem bilgileri gözükmüyor, nasıl çözebilirim?
  13. F

RX 580 kasa çalışıyor ama görüntü yok

Arkadaşlar garantiye vermiştim düzelmişti yine başıma gelmeye başladı bir çözümü var mı? Aniden oluyor
  14. F

B450M-K Optimal Performans Ayarı

Arkadaşlar Ryzen 5 2600 B540M K anakartım var BIOS'tan performansı optimala aldım işlemci 3.85 çıktı Test vs yapmama gerek var mı? yoksa normale geri mi alayım ?
Top Bottom