Arama sonuçları: *

• Users: gxx#
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. gxx#

Bu uyarı ne anlama geliyor?

Merhabalar 2 haftadır falan bu bilgisayar ilk açıldığında bu uyarıyı alıyorum dikkate almadım hep ignorea bastım ama merak ettim ciddi bir sorun mu?
  2. gxx#

çözüldü

Hayır orası oyun içi clipler için kendi kendine oluşuyor. Siz nasıl kaldırıldığını biliyor musunuz?
  3. gxx#

çözüldü

Hayır tam adres şöyle: C:\Users\Username\Documents\League of Legends
  4. gxx#

çözüldü

Arkadaşlar şu dosyayı her sildiğimde veya ismini değiştirdiğimde kendi kendine tekrar oluşuyor. Bu league of legendsın replays klasörü. Nasıl engellicem?
  5. gxx#

Bir uygulamayı gizlemek

Daha detaylı anlatabilir misin tam anlayamadımda.
  6. gxx#

Bir uygulamayı gizlemek

Merhaba windowsta bir uygulamayı Program ekle ve kaldırda dahi gözükmeyecek şekilde gizlemenin bir yolu var mı? Bir keresinde yapmıştım bildiğin yazınca çıkmıyordu program ekle veya kaldırda falanda yoktu şimdi nasıl yaptığımı hatırlamıyorum
  7. gxx#

Windows Defender Trojan:Dynamer!rfn

Arkadaşlar cevaplar için herkese teşekkürler. Malwarebytes indirip tarama yaptırdım BitcoinMiner falan çıktı ama hepsi temizlendi. Garanti olsun diye format atmayıda düşünüyorum yakın zamanda. Enes Dağhan adlı arkadaşada söylemiş olayım çok fazla crack indirdim hiçbiri virüs uyarısı vermemişti...
  8. gxx#

Virüsü temizlemenin bir yolu yok mu? Birde nerede indirime düşüyor biliyor musunuz?
  9. gxx#

Arkadaşlar ben Assassins Creed Black Flag'i oynamayı çok istiyordum ama çok pahalı olduğu için crack yapmak zorunda kaldım (çok pişmanım). Crack dosyalarından birisi uplay_r1.dll diye geçiyor. bunu yapmazsanız uplayden satın alma yerine atıyor. Ama ben bu uplay dosyasını her kurduğumda windows...
Top Bottom