Arama sonuçları: *

1. hakanoncul9

125 cc motor önerisi

arabada da olacak olunca oluyor o zaman. Motorda güvence sensin araçla birlikte kazayı yapan sensin eyvallah. Aldığın keyif çok farklı ben kesinlikle öneriyorum
  2. hakanoncul9

125 cc motor önerisi

3 defa motor kazası yaptım 3 ünde de sapasağlam kalktım. Doğru düzgün ekipman giyip kurallara dikkat edersen bir şey olmuyor
  3. hakanoncul9

125 cc motor önerisi

araba da kullanmayalım onda da ölüyolar
  4. hakanoncul9

Motorla en fazla kaç km/h ile gittiniz?

hshahahahahahahahahahhaha kaç saat uyuyorsun günde rüya sık görür müsün 1638028549 yamaha xj6 ile de 200 görmüştüm hayatımda daha dengeli hız kontrolü olan motor görmedim mükemmel bir makine. tekere gelmiyor kaymıyor iyi lastikle
  5. hakanoncul9

Motorla en fazla kaç km/h ile gittiniz?

Kawasaki Z800 ile 204 görmüştüm. Eskiden R25 im vardı da hız testi hiç yapmadım
  6. hakanoncul9

Öneri HANGİ MOTOSİKLETİ ALMALIYIM ?

bajaj kötünün kalitelisidir. Cfmoto cok yanasma bence
  7. hakanoncul9

Motorsiklet gidonundaki kaptaki sıvı nedir

Hidrolik yağı o
  8. hakanoncul9

Yardım A1 ehliyeti için motorsiklet önerisi

yetersiz kalıyo aynı parayı veriyosun a2 almak daha mantıklı
  9. hakanoncul9

Yardım A1 ehliyeti için motorsiklet önerisi

eğer almadıysan a1 alma
  10. hakanoncul9

2 sene ya motor yada bilgisayar alıcam sizce hangisi

bajaj ns200 ve aynı zamanda pc al. hem az yakıyor çok kaçıyor, hem de pc sahibi olursun
  11. hakanoncul9

Yamaha R25 vs MT 25!

tabii ki r25. 180 gibi hızlara ulaşan motor bu. naked önermem rüzgardan nakedden kusarsun ki tasarım olarak da r25 her türlü önde
  12. hakanoncul9

Bajaj Pulsar Markası Nasıl

japon tabii ki önerilir ben de öneririm. Ama senin motordan ne beklediğin önemli. Bi yerden bi yere gitsin yavaş gitsin kaliteli olsun dersen 125 japon al. Ama biraz torklu olsun az yaksın biraz da gitsin motor ve parçası ucuz olsun kaliteden de cok geri kalmasın dersen bajaj pulsar ns200. 155 de...
  13. hakanoncul9

pulsar tabii ki. parçası ucuz yakıtı az. en azından benim için japon kullanacak kadar yaşam standardım yüksek değil
  14. hakanoncul9

tam bi fiyat performans markası. 4 litre falan yakıyodu ns200 modeli. Ns 200 altı gitmiyo onu söyleyeyim
Top Bottom