Arama sonuçları: *

1. hamzacolk

200 TL Ak47 Skin önerisi

bende frontside misty var hepsi arasindan onui sectim ama dediklerim arasindan ice clouded secerdim hem artabilir hem daha guzel
  2. hamzacolk

200 TL Ak47 Skin önerisi

üdtüne az daha koyabilirsen kargaşa noktası ice clouded (cs 2 de sağlam fiyat artışı olacakmış) legion of anubis. aşağısı icin hayalet bozguncu barok moru
  3. hamzacolk

CS:GO değerlenebilecek skin önerisi

ak frontside misty de değerlenir mi ?
  4. hamzacolk

Nedir bu "ODİN" düşmanlığı

Hayatımda odin kadar saçma bir silah görmedim. Bu konuda ayrıca saçma. Biraz mantıklı düşünürseniz karşıdaki oyuncunun nasıl oyun zevkini kırdığını anlarsınız. Benim gözümde ciddi ciddi odin oynyan biri valorant denen oyundan bir şey anlamayan rezalet bir oyuncudur o kadar. İstediğiniz kadar...
  5. hamzacolk

Valorant 2500 VP ile ne alınır?

Ha yok ben bilmiyorum zaten valorant’ı zaten bilmediğimden sordum.
  6. hamzacolk

Eşyalar ilerleyen zamanda değeri artmaz mı? yeni oyun sonuçta meraktan soruyorum.
  7. hamzacolk

Bu forun artık şöyle insanlar yüzünden baymaya başladı ha. Birisi de 20k sistem toplamak istiyorum diyor biri çıkıp ne yapacaksın onu falan diyor. Ne saçmalıyorsun adam alabileceği gözden kaçırmış olabileceği seçenek olur diye sormuş işte böyle boş mesajlar atacaksan hiç atma. Twitter değil burası.
  8. hamzacolk

Şaka gibi! ikinci el aldığım ekran kartının HWİD banı varmış valoranta giremiyorum :D

Öncelikle satın aldığını kişiyi arayın bir çift güzel sözler sarf edin. Sonra Valorant'ın destek kısmında sorunu belirtin.
  9. hamzacolk

Sabotaj mı? Zula mı?

paran varsa zula
  10. hamzacolk

Cross Platform Oyun Önerisi

Ps3 ten oynanabiliyor mu bilmiyorum fakat oynanıyorsa. Rocket League Paladins Smite Brawlhalla Warface Fortnite
  11. hamzacolk

Zula da düşük fps alıyor!

bu devirde fps alınmaz doları bekleyin düşsün öyle alın.
  12. hamzacolk

1000 az olmuş
  13. hamzacolk

Çünkü Zula’da fps de paralı (!)
Top Bottom