Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

tüketici hakem heyeti kararının rezaleti

içindeki görüntü kartı düşmüş galiba takır tukur ses var. fişlerini bile cıkarıp denemeden göndermiştim. geri gönderdikleri gibi duruyor aynı.
  2. ibrahimmkrdg

22 yaşında bi sistem toplayalım dedik. zaten öğrenciyiz. ekonomi de ortada. bir de böyle şeyler yaşıyoruz. gerçekten şaka gibi ya 1611415914 877 TL
  3. ibrahimmkrdg

başka çaremizde yok ki. daha önce servisi aradım servis diyor ben o ürünü açarsam garantiden çıkar
  4. ibrahimmkrdg

pandemi var diye internetten başvurduk. monitörü isteyip inceleme bile yapmadılar. tebligat elimize geçince avukatımız ile beraber karara itiraz edeceğiz.
  5. ibrahimmkrdg

betaplus'un savunmasına bakar mısınız ya adamlara ben hasarsız aldığımı beyan etmişim onlardan çıkmış olay bilmem ne ve tüketici hakem heyeti de bunu haklı görmüş. gerçekten şaka gibi kafayı yiyeceğim. aylardır bekliyorum gelen karara bakın ya
  6. ibrahimmkrdg

incehesaptan aldığım monitörde ölü piksel çıktı iade ettim iade süreci nasıl

valla hocam 1 hafta 10 gün yine iyi. ben eylülde trendyol betaplustan acer monitör aldım adamlar kırık gönderdi. iade kabul etmedi. mahkemeye verdim. eylülden beri bekliyorum sonucun ne çıkacağı da belli değil. Allah belasını versin böyle haksızlıklar yapan insanların.
  7. ibrahimmkrdg

TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ KARARA BAĞLANDI AŞAMASI

merhaba arkadaşlar yaklasık 4 ay önce trendyol betaplustan aldığım monitör arızalı gelmişti. iade kabul edilmedi ve hakem heyetine başvurmuştum. bugün KARARA BAĞLANDI ibaresi var. acaba bu aşamadan sonra neler olacak ? bilen varsa acaba yardım edebilir mi ?
  8. ibrahimmkrdg

Hazir sistem alabilecegim siteler

Sen abdülhamid'i savundun
  9. ibrahimmkrdg

haydaaaa inno3d galax gayet sağlam ve güvenilir markalar yav
  10. ibrahimmkrdg

gamegaraj'dan neden almak istemiyorsunuz ?
Top Bottom