Arama sonuçları: *

1. ibrahimmkrdg

virüs müdür saldırı mıdır anlayamıyorum. yardımcı olur musunuz ?

teşekkür ederim hocam 1632259027 yok hocam yine başladı 1632307652 @mutlu pide
  2. ibrahimmkrdg

yardımlarınız için teşekkür ederim
  3. ibrahimmkrdg

modem kurulum sitesindeki IPTV nedir ?

arkadaşlar bu modem kurulum sitesinde kurulum kısmında internet'in yan kısmında burası var acaba bu nedir ne işe yara modeme birisi mi girmiş silmeli miyim kalmalı mı ?
  4. ibrahimmkrdg

hallettim hocam 1632257997 yok öyle değil yeni şifre değil olan bir şifreyi soruyordu. aylar önce resetlediğimde turknetten mesaj gelmişti kullanıcı adı şifreniz budur diye. onu bulup yazdım oldu su an. 1632258037 hocam bir de 192.168.1.1 de kurulum kısmında internetin yanında bu kısım var. bu...
  5. ibrahimmkrdg

hocam modemi resetledim de kullanıcı adını türknetten aldığım adı yaptım ama şifreyi ne yazıcam
  6. ibrahimmkrdg

kapatsam olacağını sanmıyorum 1632244492 ne yapmam lazım
  7. ibrahimmkrdg

sürekli şu bildirim geliyor. son 4-5 gündür böyle. hiçbir virüs bulmuyor kaspersky. ama 5 dakikada bir şu bildirim geliyor. chrome komple sildim geri yükledim ettim düzelmedi.
  8. ibrahimmkrdg

mavi ekran ilk kez yedim bakar mısınız

hocam ddu ile kaldırma yaz google zaten bulursun. onu kaldırdıktan sonra nvidia sitesinden whql driverini indiriyosun son driverin bu kadar
  9. ibrahimmkrdg

başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak whql versiyonlu driveri yükledim 1 saattir bir sorun yok. 1622805601 hayır lol yüklü. başka bir platformda nvidia driverın sorun yaptığını söylediler okuyup. ddu ile kaldırıp manuel olarak...
  10. ibrahimmkrdg

nvidia driveri yüklemiş miydiniz bugün ya da dün
  11. ibrahimmkrdg

minidump inceleyip mi bu kanıya vardınız yoksa tahmin mi @animeizleyenbiri
  12. ibrahimmkrdg

10 aylık sistemde ilk kez mavi ekran verdim. minidump paylaşıyorum acaba bakar mısınız ? ve şunu ekliyim bugün nvidia yeni driver kurmustum. kurduktan sonra pcye res atmamıstım. kurduktan 4 saat sonra falan arkaplanda bi şey de acık değildi twitch yayın izlerken windows arama kısmına tıkladım...
  13. ibrahimmkrdg

ssd test programı önerir misiniz

arkadasımın pcde donma sorunu var ssd'den şüphelendik de bu test için yeterli midir o ? sağlık testi gibi yani
  14. ibrahimmkrdg

ssd test programı önerir misiniz

hdtune sadece hdd için mi acaba ? ssd için bi program önerir misiniz tesekkürler
  15. ibrahimmkrdg

arkadaşımın pc donuyor reset ile düzeliyor

r9 200 series
  16. ibrahimmkrdg

arkadaşımın pc donuyor reset ile düzeliyor

son 1-2 haftadır arkadaşımın pc donup kapanıyor reset ile düzeliyor. arada mavi ekran veriyordu minidump paylaşmıştık . sys ile düzellttik şimdi mavi ekran yok ama aynı donma ve resete mecbur bırakma durumu devam ediyor. işlemci ekran kartı ve ram'i teste sokmak istiyoruz. hangi programları...
  17. ibrahimmkrdg

mavi ekran hatası minidump dosyaları

dün bunları yaptık. bazı hatalar buldu ve düzeltti. su anlık mavi ekran yemedi bir daha. teşekkür ederim @Pişmaniye
  18. ibrahimmkrdg

sys onarımı nedir acaba
  19. ibrahimmkrdg

1 tık up ya
  20. ibrahimmkrdg

arkadaşım son 1-2 haftadır mavi ekran alıyor bazen oyunda bazen masaüstünde. win 7 kullanıyordu win 10'a geçtik formatlayıp hala devam ediyor. sistem şöyle : AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor 3.30 GHz amd radeon r9 200 series asus m5a97 le r2.0 bu da minidump dosyası ...
Top Bottom