Arama sonuçları: *

1. ifatxh

MS Edge Geçmişin Otomatik Silinmesi Sorunu

O ayarı biliyorum. Ben kontrol ettim. O özellik kapalı.
  2. ifatxh

MS Edge Geçmişin Otomatik Silinmesi Sorunu

Uzun süredir Google Chrome kullanıyordum fakat fazla şekilde RAM kullandığı için MS Edge'e geçtim. MS Edge genel olarak güzel fakat karşılaştığım ve oldukça canımı sıkan bir sorun var. Ben, bilgisayarı kapatıp ertesi gün açtığımda sürekli geçmiş siliniyor. MS Edge'de Google hesabımı...
  3. ifatxh

Kullanabileceğim 3D tasarım programı var mı?

Tabii :)
  4. ifatxh

Teşekkürler. Sağol.
  5. ifatxh

Windows 7 Pro kullanıyorum. Sıkıntı çıkarır mı?
  6. ifatxh

Şuan kullandığım laptop Casper Pegatron A15 (i5-2450M-4GB DDR3 1333 MHz RAM [yakında 12 GB yapacağım], Intel HD Graphics 3000 ve NVIDIA GeForce GT 520M GPU). Bu laptop'ta kullanabileceğim bir 3D tasarım uygulaması var mı? (Öyle profesyonel tasarımlar değil amatör işler yapacağım. Mart ayında...
  7. ifatxh

Google'a Rekor Ceza!

Net!
  8. ifatxh

Google'a Rekor Ceza!

NE İSTİYORSUNUZ GOOGLE'DAN! :)
  9. ifatxh

Google'a Rekor Ceza!

Rekabet Kurulu, Google hakkında yürütülen soruşturma sonucunda, 196 milyon 708 bin 54,78 lira idari para cezası verilmesine karar verdi. Google Reklamcılık ve Pazarlama Ltd Şti, Google International LLC, Google LLC, Google Ireland Limited ve Alphabet Inc hakkında "genel arama pazarındaki hakim...
  10. ifatxh

Microsoft Edge baya iyi olmus.

Onu değiştirebiliyorsun. Ben Google olarak değiştirdim aramalar daha da hızlandı. Daha önceden güvenli olduğu için DuckDuckGo kullanıyordum ama çok yavaştı.
  11. ifatxh

Yazılım Bilen Bakabilir mi ?

Dediği doğru diploma önemli ama şart değil. Yani diploman olmadan da bir iş yerinde çalışmaya başlayabilirsin. Şu videolar sana daha da yardımcı olacaktır: 1603802824 Evet Java eski bir dil ama kullanılmayacağı alan sadece mobil uygulama geliştirme olabilir onun da nedeni artık Java...
  12. ifatxh

Yazılım için üniversite eskiden şarttı ama şimdi firmalar yazılımcılarda diploma aramamaya başladı. Yine nadirde olsa diploma isteyenlere rastlayabilirsin ama büyük bir kesim artık diploma aramıyor.
  13. ifatxh

Önemi değil. :D Sana Bir tavsiye; bu alanda kendini geliştirdikten sonra asla pes etme. Çünkü bu iş çok sabır gerektiren bir iş.
  14. ifatxh

Web geliştirme için Python'da öğrenebilirsin PHP ve ASP.NET yerine. Bilgisayara gelecek olursak web geliştirme için istediğin bir bilgisayarla başlayabilirsin. İyi bir sistem gerekmiyor ama mobil uygulama ve oyun geliştirme alanında İşler değişiyor. Amatör uygulamalar geliştireceksen yani basit...
  15. ifatxh

İlk olarak algoritma öğren ve mantığını iyice kavra. Sonrasında ne tür uygulamalar geliştirmek istediğine karar ver. Eğer web geliştirme alanında çalışacaksan HTML5, CSS3 ve JavaScript ile temeller atabilirsin. Sonrasında PHP veya ASP.NET öğren. Bunlar veritabanı işlemleri vs. yapmana olanak...
Top Bottom