Arama sonuçları: *

1. imemircan

Arkadaşlar bu sistem nasıl 30k için ?

hocam beklerim de zamlanmasından korkuyorum açıkçası
  2. imemircan

4060ti daha performanslı hocam hem daha iyi nvidia sistem bulamıyorum
  3. imemircan

hocam ham güç olarak evet 3070 almak mantıklı bence ama teknoloji olarak nvidia'nın desteğinden dolayı yeni seri almak istiyorum ve nvidia'nın dlss performansı amd ye göre daha güzel sonuçta yanlış bilmiyorsam abdullah abinin videosunda görmüştüm
  4. imemircan

neden hocam? hocam kasa hoşuma gitmedi açıkçası ve nvidia ekran kartını kulllanmayı istiyorum yıllarca amd kullandım pişman değildim ama yayınlar için vs. nvidia daha iyi sonuç veriyordu codec konusunda yeni serilerde düzeltildi mi acaba?
  5. imemircan

Selam dostlar, sistem almayı düşünüyorum ve bu sistemin sadece ssd'sini değiştirdim. FL Studio kullanıyorum, yayın yapmayı düşünüyorum ve aynı zamanda oyun da oynuyorum...
  6. imemircan

20 25 bin aralığında oyuncu bilgisayarı sadece kasa

amd ekran kartı olarak bilemem ben rtx in 4000 serisinin yazılım konusunda beğendiğim için 4060ti alırdım alcak olsam. tek tek toplamaya gelince her türlü daha pahalı olur hocam
  7. imemircan

20 25 bin aralığında oyuncu bilgisayarı sadece kasa

https://www.gaming.gen.tr/urun/359836/sunrise-4060ti-amd-ryzen-5-5600-mpk-galax-geforce-rtx-4060-ti-1-click-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  8. imemircan

Masaüstü Bilgisayarımı satıp Laptop almak mantıklı mı?

Ben aşırı mantıklı bulmuyorum. PC de oyun dışı işler yaparken bile masaüstü daha iyi oluyor benim için
  9. imemircan

YENİ PC ALDIM H.O G.O?

Yani ne go ne ho gibi bişi al kullan takma kafana
  10. imemircan

Çözüldü✓ Bilgisayar ve monitör tavsiyesi

ekran kartı olarak nvidia alması daha iyi olur ancak çünkü nvidia nın rekabetçi oyunlarda reflex özelliği var amd de yok maalesef.
  11. imemircan

Çözüldü✓ Yardım!!! 2. bilgisayar alıcam kaziklanmak istemiyorum

pazarlık yapmayı dene eğer olmazsa 7k da fena değil. Param güvende ile al. Mümkünse evine gidip test et. Edemezsen de sistem evine gelince testleri tek tek yap.
  12. imemircan

Dostlar sisteme bu teklif geldi gider mi

Katılıyorum mouse vs. de var çünkü 1624052796 ama istemiyorsa zorlama 500tl den çok şey olmaz herhalde
  13. imemircan

bu sisteme bu para verilirmi

önerdiğim sistemde zaten o anakart var. rx 5500xt 4gb almak yerine bence 1650s almak daha mantıklı. aynı zamanda depolama kısmını kendin de seçebilirsin. 1613046687 https://www.qp.com.tr/qp-strix-v3-geforce-gtx-1650s-r5-1600-af-8gb-240gb-ssd-oyun-bilgisayari
  14. imemircan

bu sisteme bu para verilirmi

Onun yerine bu sistem daha iyi bence. SSD'yi çıkarıp başka SSD takıp güzel sistem olur. https://www.qp.com.tr/qp-strix-v3-geforce-gtx-1650s-r5-1600-af-8gb-240gb-ssd-oyun-bilgisayari
  15. imemircan

Bu sistem nasıl sizce fiyatına göre ?

Şuan ki stoksuzluğa, kura, fiyatlara göre bence gayet iyi sistem hocam. Ben uzun süre GameGaraj'a 1650s stoklarının gelmesini bekledim gelmedi. En son 200TL daha verip RX5500 XT 8GB aldım. 1612974368 Ve rog strix lyani rog strix'in pahalı olduğunu biliyoruz.
  16. imemircan

Bu sistem nasıl sizce fiyatına göre ?

Ben almayacağım fakat alacak olanlar için tavsiye konusu açtım. SSD yi seçmeyerek başka yerden SSD hatta M2 SSD alarak çok güzel sistem olabilir. https://www.qp.com.tr/qp-strix-v3-geforce-gtx-1650s-r5-1600-af-8gb-240gb-ssd-oyun-bilgisayari 1612974149 Kendim bu M2 SSD'yi kullanıyorum düşünenler...
  17. imemircan

Babam mahalle bilgisayarcısına pc toplattırmak istiyor

Şuan internette stok bulmak zor o yüzden bilemiyorum ama ben şöyle yapmıştım. İnternette sana göre olan bir sistemi parçalarını bir kağıda yaz ve fiyata bak. Aynı parçaları adamdan iste fiyat söyleyecek zaten sana, oradan ikna olur diye düşünüyorum
  18. imemircan

Bu iki sistem arasında hangisi alınır ?

Hmm tamam güvenim arttı :D
  19. imemircan

5K 200tl max aşabilir
  20. imemircan

Peki kasa hangisiydi öğrenebilir miyim yani sence gamepower PSU su iyi midir ? 80plus onaylı güç kaynaklarında yer alıyor şu bir tane site var hani orda var
Top Bottom