Arama sonuçları: *

1. imemircan

Youtube 20 Günlük Youtube Kanalım Sizce Nasıl

Hocam kanalınızı daha minimal ve profesyonel şekilde göstermeniz çok daha iyi olur bence görünüm açısından. Gerek olsun logo, banner vs. vs. Ayrıca şarkı türüne göre arka plan ve yazı tipi seçerseniz daha temiz olacağını düşünüyorum.
  2. imemircan

1920x1080p yayın sistem gereksimleri

tavsiyem yayını ekran kartından verip (çünkü nvidia nın encoderı güzel) 5000bitrate 720p 60fps veya 900p 60fps vermeniz 1656023081 onu main bırakın hocam eğer işlemciden verecekseniz oyunu 1656023190 neden ekran kartı diye soracak olursan eğer seninle aynı işlemciyi kullanıyorum ve işlemci...
  3. imemircan

Youtube Kanalım İçin Yaptırdığım Müziği Değerlendirir Misiniz?

Sayende her gün bunu söyleyeceğim "tilkinet net tilkinet" :D
  4. imemircan

Twitch yayını için kaç upload gerekiyor ?

5mbps ye çıkarsa 4000-4500 üstü tavsiye etmem drop yersin oyunlarda vs. 1080p 60fps de açabilirsin ama bitrati bi'tık düşürmen gerekecek. Benim tavsiyem 720p 60fps 3500bitrate olur
  5. imemircan

Youtube AMD için video çekme programı

nasıl ya? Normalde yapmaması lazım. Yani sadece kayıt için olan programları deneyebilirsiniz action! veya bandicam gibi falan.
  6. imemircan

Youtube AMD için video çekme programı

amd'nin kendi yazılımından
  7. imemircan

sisteme göre twich ayarları öneri

allah allah olmaması lazım normalde
  8. imemircan

sisteme göre twich ayarları öneri

pinginde sorun olmaz bence 4k bitrate bile verebilir ama benim tavsiyem sana 1600x900 e 30 fps verebiliyorsan 50 ya da 60 ver 3500 bitrate ile akıcı yayın olur. Yayını da işlemciden verebiliyorsan ordan ver çünkü ekran kartın bi tık kötü. Fakat darboğaz vs. olursa ekran kartından ver. NOT...
  9. imemircan

YouTube İçin Önerinize İhtiyacım Var

Açıkçası benim video yapma sebebim yaşadığım eğlenceli anları biriktirip montajlayıp arada bir izliyorum gülmek için sonra da youtube'a atmaya başladım. SEVİYORUM LAN BU MONTAJ İŞİNİ :D (caps lock yasaktı ama böyle yazınca daha komik oldu kızmayınız :/ ) 1623663979 Aslında atabiliyorsun galiba...
  10. imemircan

far cry 6 olabilir tabi bu sizin bütçe ile oyun zevkinize bağlı. Veya fortnite a yeni battle pass geldi 3 4 gün önce yani böyle bir oyun çıktığında veya bir oyunda olan etkinlik ile değerlendirilebilir bir durum.
  11. imemircan

Bende bu konuda tıkanık kalıyorum :D Açıkçası ben böyle yapıyorum video fikri bulamadığım zaman. Böyle oyun oynarken komik bir an olduğu zaman onu ekran kartımın son 5 dakikasını kayıt ettiriyorum. Sonra editleyip yüklüyorum :D hatta seri bir şekilde yapıyorum artık. Trend oyunlar oynama...
Top Bottom