Arama sonuçları: *

1. index2i

🔥 PC HOCASI F6 - SİSTEM ÇIKTI ! FELAAKEETT

aşırı iyi fiyat, parçalar mükemmel, çok iyi sistem
  2. index2i

DA yeni PC incelemesi

yeni f/p sistem nasıl olsun diye oylama yaptığı sistem bu değil galiba değil mi?
  3. index2i

DA yeni PC incelemesi

Üstünde Ryzen 3 3200g yazıyor
  4. index2i

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Keşke artık 🔥 Yeni F/P kralı sistem 08.08.2022 🔥 diye bir story gelse. hüüüüüüüüüüüü
  5. index2i

Donanım Arşivi Yeni F/P Sistem Ne Zaman Gelir?

para çok gibi diyorsun hahahah
  6. index2i

sen almışsın zaten imzadaki sistem geçenki sistem değil mi :D bidaha mı alcan hocam
  7. index2i

Nasıl olsun konusu açılan f/p sistem ne zaman gelir arkadaşlar bir bilgisi olan var mı?
  8. index2i

GT2 Kasaya Ekran Kartını Takabilmiş Miyim?

Tahmin mi ediyoruz kanka :D
  9. index2i

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Ryzen 5 5600 + 6600XT'i 11000TL ye getiremezsin bu arada @Abdullah Hacıgül
  10. index2i

Bu olay size ne kadar doğru veya yanlış geliyor? Sınırlı stokta al sat yapanlar

Hocam oyun bilgisayarı bu yani ne ihtiyacı olacak Allah aşkına herkesin alma amacı, ihtiyacı aynı herkesin ihtiyacı aynı yönde zaten. Yiyecek içecek değil ki bu oyun bilgisayarı. :)
  11. index2i

Dur diyemem zaten dünyada birçok haksızlık var ve bu da o haksızlıklardan biri diyorum.
  12. index2i

İmkanlar diye bir şey de var kiminde site açıldı kiminde açılmadı internet hızından dolayı. Biraz da şans tabi.
  13. index2i

Ucuza sistem bekleyenler için çıkarmıştır bence konuyu görürse o da bunu söyler diye düşünüyorum.
  14. index2i

Para meselesi diyemeyiz o gün parası hazır olup siteyi açamayan çok kişi biliyorum anlık olarak forumdaydım
  15. index2i

Bence sınırlı stok bir üründe 4 adet alınması alınabilmesi ve bunu direk ticarete açmak pek doğru değil.
  16. index2i

Yasakta kuralda değilim zaten etik ve doğru iş üzerine konu açtım sınırlı stok sonuçta ve bunu bekleyen isteyen ihtiyacı olan insanlar var
  17. index2i

Bunun gibi birkaç kişi daha vardı. Bir adet alıp belki de öylesine koyanlardan bahsetmiyorum GT2 satışa koyan çok var zaten
Top Bottom